טוען...

אחוזת צהלה תל אביב

מגוון רחב של מתקנים מודרניים

דיירי אחוזת צהלה נהנים ממגוון גדול של מתקנים מודרניים, המתוחזקים סביב השעון. ספורט, אמנות, העשרה וחברה: כל דבר נמצא במתחם האחוזהבמרחק של לחיצה אחת על כפתור המעלית.

נפגשים, מכירים, משוחחים

לובי מפואר

בלובי המעוצב והנעים של אחוזת צהלה תפגשו תמיד חיוך חברי ומוכר. זהו מקום המפגש העיקרי של בני הבית ושל צוות העובדים המסור. מהלובי תוכלו להמשיך אל כל אחת מהאפשרויות שמציעה האחוזה: ליצור בחדרי החוגים, שבהם מתנהלות פעילויות שונות ומגוונות, לשחות בבריכה, להתעמל בחדר הכושר, לצאת לפטיו הפורח ועוד.

שומרים על הכושר - והאושר

מועדון ספורט מודרני

באחוזת צהלה עומד לרשותכם מתחם קאנטרי וספורט מודרני ומגוון הכולל חדר כושר מודרני ומשוכלל, אולמות התעמלות בריאותית ברמות שונות, פלנדקרייז, התעמלות בונה עצם, צ’-קונג ויוגה, חוג פינג-פונג פופלארי במיוחד, הליכה נורדית וחוג התעמלות במים.

שחייה מהנה בכל עונות השנה

בריכה מקורה ומחוממת

בריכת אחוזת צהלה היפה והמטופחת מקורה, מחוממת בחורף, ומציעה דרך נהדרת לפתוח את היום או לשלב בו שחייה, התעמלות במים ושלווה נעימה בג’קוזי, בסאונה הרטובה והיבשה וכן במועדון ספא המציע טיפולים מרגיעים ומפנקים. בלילות הקיץ החמים מתקיימים אירועים מהנים סביב הבריכה.

אמנות החוגים

אולמות יצירה ותרבות

באולמות היצירה המאובזרים שלנו מתקיימים חוגי אמנות ותרבות שונים ומגוונים, בהדרכת מיטב אנשי המקצוע: ציור, פיסול, קרמיקה, ציור על עץ, תכשיטנות, אמנות נייר, אמנות שימושית, דרמה, מקהלה, ריקודי שורות ועוד ועוד.

מה קורא

הספרייה שלנו

היכנסו לספריה של אחוזת צהלה. ששש… קוראים כאן! ההיצע עצום: אלפי ספרים במגוון תחומים ושפות שיספקו לכם גירוי אינטלקטואלי אינסופי.

מרחיבים את הדעת

אולמות הרצאות

מיטב המרצים מעניקים באחוזה הרצאות בנושאים מגוונים ומרתקים בתחומים כמו פוליטיקה, תרבות,  אתרים בעולם ויהדות, המעניקים לכם אפשרות להרחיב את האופקים ולהתחדש מדי יום.

מתעניינים באחוזת צהלה תל אביב?

מתעניינים באחוזת צהלה תל אביב?

    בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    טלפונים שימושיים
    background Call us