אחוזת צהלה
אחוזת צהלה : סשה ארגוב 18, תל-אביב
03-680-8080
צרו עימי קשר

פעילויות סביב השעון

הפעילות הקהילתית והחברתית באחוזת צהלה, בין אם מדובר ביוזמות של האחוזה או בהתארגנויות פרטיות של הדיירים, ממלאת כל שעה פנויה בתוכן מעשיר ומהנה. באחוזה תוכלו להשתתף באופן יומיומי בהרצאות על נושאים מגוונים ומרתקים, ליהנות משפע של חוגי אמנות ותרבות, לשמור על כושר בבריכה ובמועדון הספורט, ליהנות מטיולים, הופעות, מסיבות ואירועים מיוחדים, ולבלות את זמנכם בקרב קהילה נעימה ואיכותית במיוחד.

לצפייה בלוח האירועים החודשי
 טיולים מהנים ומרתקים

טיולים מהנים ומרתקים

דיירי האחוזה יוצאים לטייל ברחבי ישראל, נהנים מנופי הארץ, פוגשים ומכירים תרבויות וקהילות שונות ומשלבים גם טעימות וארוחות מהמטבח הישראלי המשובח.
 נפש בריאה בגוף בריא

נפש בריאה בגוף בריא

באחוזת צהלה זו כבר מסורת! לצד פעילות ספורטיבית מגוונת יומיומית, בסוף כל קיץ יוצאים כל הדיירים ליום ספורט מהנה בפארק הירקון בו כולם נעים ונהנים ממגוון סדנאות ספורט בחיק הטבע.
 קפהולדת משובח

קפהולדת משובח

בסוף כל חודש נערכת חגיגה נפלאה לדיירים ילידי החודש. כלל הדיירים מוזמנים ללובי לקפה ועוגה. צלילים מוזיקליים מלווים את האיחולים והברכות לכל חוגג וחוגגת.
 יוצאים בריקודים

יוצאים בריקודים

כל חג וכל מועד הם סיבה למסיבה. אצלנו באחוזה אוהבים לצאת במחול וכשקצב המוסיקה עולה - רחבת הריקודים מתמלאת!
 שבת תרבות משפחתית

שבת תרבות משפחתית

הרצאות ומפגשים מרתקים עם מומחים ומצטיינים בתחומם, שהם בני המשפחה הגרעינית והמורחבת של דיירי האחוזה. כך זוכים הדיירים להכיר את המעגלים המשפחתיים בקהילת הבית, ולהיחשף לתכנים מרתקים
 כי כולנו משפחה

כי כולנו משפחה

האחוזה מתמלאת צהלה ושמחה כאשר הנכדים והנינים מגיעים לימי כיף מספר פעמים בשנה עם מתנפחים, הפעלות, כיבודים, סדנאות יצירה וספורט ומופעים לכל המשפחה.
הרצאה: התמודדות עם הפשיעה והאלימות בחברה הערבית
אחוזת צהלה מזמינה להרצאה מרתקת מאת המרצה תא"ל (מיל) ד"ר מאיר אלרן, חוקר בכיר במכון למחקרי ביטחון לאומי. ההשתתפות ללא עלות – בהרשמה מראש!

מתענייניםבאחוזת צהלה ?

    בלחיצה על "שלח" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    סשה ארגוב 18, תל-אביב טלפונים שימושיים
    background Call us