טוען...

אחוזת ראשונים ראשון לציון
צרו עימי קשר

פעילויות סביב השעון

אחוזת ראשונים מעודדת ומפתחת חיי קהילה עשירים, ומזמינה אתכם לקחת חלק באירועים משמעותיים בתוך ומחוץ לבית.
דיירי הבית מגשימים את עצמם בפעולות התנדבות רבות, בתרומה ונתינה בקרב הקהילה והסביבה בה הם חיים, ונהנים מחיים בעלי משמעות ועניין.
לוח פעילות התרבות באחוזה כולל שפע ומגוון של חוגים כמעט בכל תחום ועניין.

קהילה וחברה
 ראשונים בספורט!

ראשונים בספורט!

לצד הפעילות הספורטיבית היומיומית העניפה באחוזה, מחלקת ספורטקייר מארגנת ימי בריאות וספורט נהדרים, בבית או בחיק הטבע, הכוללים פעילויות ספורטיביות, ארוחות בוקר בריאותיות, צעדות, הרצאות מעשירות ועוד. ובימי הקיץ - צועדים יחדיו לבוקר של כיף בחוף הים. בריאות ואושר זה כאן!
 הבמה שלנו

הבמה שלנו

באחוזת ראשונים כל אחד יכול להיות כוכב! "ראשונים על הבמה", להקת הייצוג של הבית, כוללת חבורה מוכשרת ששרה, רוקדת ומציגה על הבמה, ומופיעה בהצלחה ברחבי הארץ; באחוזה חוג תיאטרון ודרמה המעלה הצגות והפקות; חוג "פעמוני יד" - המעלה יצירות מוסיקליות המנוגנות בפעמוני יד; וגם: "מקהלת ראשונים" המרבה לשיר באירועים שונים.
 דיירים למען דיירים

דיירים למען דיירים

דיירי האחוזה מפעילים קבוצות "חברותא" בנושאים שונים, מפגשי שכונות וכן ערבי תרבות ותוכן - וכך זוכים להנאה כפולה של יצירה והעשרה. בין היתר, דיירים מפעילים ערבי "מספרי סיפורים", "קפה תרבות" - העוסק בגיבורי תרבות בישראל, "משפט ציבורי" המציג סוגיות משפטיות, "סיפורי חיים", "קוראים שירה" ועוד.
 והרי החדשות!

והרי החדשות!

"דבר ראשונים", עיתון האחוזה, נכתב ונערך כולו בכישרון רב על ידי דיירי הבית ועוסק בכל גיליון בנושא אחר. העיתון, אשר יוצא לאור מספר פעמים בשנה, הוא תמיד מושקע ומרתק - ומביא לביתנו גאווה רבה!
 חגיגות קפהולדת

חגיגות קפהולדת

מדי חודש מתכנסים דיירי הבית לקפה ועוגה בחגיגת ימי ההולדת של ילידי החודש. לאחר הצהרים הזה מתלווה לעיתים אמן, בני משפחה מגיעים ומברכים את החוגגים ונערכת תצוגה של עבודות אמנות שיצרו דיירי האחוזה.
 מדור לדור

מדור לדור

קשר מתמשך, רצוף ומשמעותי מתקיים בין דיירי הבית לדור הצעיר בתוכניות שונות, פעילויות משותפות ועוד מתוך הבנת חשיבות הקשר וההשפעה ההדדית הנהדרת שלו. בין היתר מופעלות בבית התוכניות "הקשר הבין דורי", "שמונים ושמונה וחצי", שיעורים משותפים לתלמידים ודיירים ועוד. בנוסף – מתקיימים ארוחות שישי משפחתיות, הכוללות הופעות של בני הדור הצעיר, הפנינג קיץ ענק עם הנכדים והנינים ועוד!
 עם הפנים לקהילה

עם הפנים לקהילה

בבית שלנו מעודדים מעורבות והמודעות חברתית! דיירי האחוזה משתתפים בפעולות התנדבות ותורמים לקהילה שסביבם, למשל באריזת חבילות מזון למשפחות נזקקות, בביקורים וסיוע בבתי ספר ועוד.
 קח מקל, קח תרמיל!

קח מקל, קח תרמיל!

טיולים נהדרים לגוף ולנפש! מדי חודש אנחנו יוצאים לטייל ולסייר בארצנו היפה, ומגיעים למקומות מעניינים, פוגשים אנשים מרתקים, והכול מאורגן, מודרך ומתקיים באווירה נהדרת.
 ערבית מוסיקלית

ערבית מוסיקלית

בכל ליל שבת, אנחנו יורדים לשעה של נחת, לפני כניסת השבת. שותים כוס יין, מנשנשים משהו, רוקדים או מפטפטים ומברכים זה את זו בשבת שלום. תחושה נהדרת לפתיחת סוף השבוע.

מתעניינים באחוזת ראשונים ראשון לציון?

מתעניינים באחוזת ראשונים ראשון לציון?

  בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

  טלפונים שימושיים
  background Call us
  Accessibility

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility

  Accessibility Statement

  array(0) { }