טוען...

דיירי אחוזות רובינשטיין מספרים

אני בבית

החלטתי לעבור לדיור מוגן. הרעיון להשתתף בחוגים ופעילויות מגוונות בלי לצאת מהבית - מוצא חן בעיניי. בתי חנה, הגרה ברחובות, ביקשה מאוד שאחפש דיור מוגן באזור המקרב אותי אליה
תאריך:05.01.22

החלטתי לעבור לדיור מוגן. הרעיון להשתתף בחוגים ופעילויות מגוונות בלי לצאת מהבית – מוצא חן בעיניי. בתי חנה, הגרה ברחובות, ביקשה מאוד שאחפש דיור מוגן באזור המקרב אותי אליה, כך שחיפשתי וביקרתי בדיורים שונים ברחובות ובראשון לציון, עד שהגעתי לנופשון ב"אחוזת ראשונים". הדבר הראשון שבלט מאוד ומצא חן בעיניי הייתה הפעלתנות של הדיירים.

התנועה נראתה לי רוחשת כקן נמלים. כולם נראו עסוקים, אצים ורצים: זה הולך לבריכה, זה ממהר להגיע בזמן לאספה חשובה, זאת ממהרת "לתפוס מקום" בהרצאה בנושא תנ"ך, ואחרת מנסה להגיע בזמן להקרנת סרט…

 

התחלה חדשה בדיור מוגן

אחוזת ראשונים – חוגגים 25 שנה

ונכון, רואים גם הליכונים ולא מעט מטפלות… ונראה היה לי שכולם מחייכים אליי ורוצים לעזור לי, להדריך אותי, להקל עליי, כולם מסבירי פנים ולא רק הצוות, כך שעוד לפני תום ימי הנופשון גמלה בליבי ההחלטה לעבור לגור באחוזת ראשונים.

מידע נוסף על אחוזת ראשונים

עברתי דירה כעבור כמה חודשים, ושוב קיבלתי עזרה והייתה נכונות לבוא לקראתי בכל נושא. במזל מצאתי כאן נכס יקר: אוזן קשובה וכותל שאינו דומם אלא פותר בעיות במהירות, ביעילות ובחיוך מאיר עיניים – זו גאולה, אם הבית שלנו, תודה גדולה מגיעה לך!!! בהיותי כבר במקום, גיליתי מה רבים הדיירים המוכנים להתנדב באגף לטיפול אישי, לקליטת דיירים חדשים, להפעלת הספרייה, ועוד.

אבל הדבר החשוב ביותר בעיניי, הוא שמצאתי כאן אנשים כלבבי, איתם הקשר הולך ומתהדק. ההרגשה שאני "בבית" הולכת ומתחזקת, ואני טופחת לעצמי על השכם על הבחירה המוצלחת. ולקראת השנה החדשה אני מביטה לאחור ורואה שהמאזן חיובי ביותר. שנה טובה!

עיתון האחוזה

הגעתי לאחוזה ב אוקטובר 2019 – נרגשת, שבוע לאחר יום הולדתי. מרגע בואי הרגשתי טוב, מאחר שהיו פה דמויות המוכרות לי מהעבר של ראשון לציון, וגם חברות חדשות. נהניתי כאן כל יום מחדש. נוספו לי חברות חדשות נהדרות, שנפלא להיפגש עימן. צוות האחוזה – מהראש, שהוא עודד מור המנכ"ל ועד אחרון העובדים, המנקים וכל נושאי התפקידים – נפלאים אחד אחד. כל אחד בתחומו.

השירות באחוזה נפלא, החוגים רבים ומגוונים, כך שכל אחד מצא את מקומו. חודשיים לאחר כניסתי פרצה הקורונה. שמרו עלינו מאוד, ואף אנחנו נשמרנו, וזה הודות לשתי חצרות נפלאות בהן אנו מבלים הרבה עד היום. השבחים רבים וכל המוסיף גורע. אני חושבת רק על הטוב ואיך להנעים את זמננו. אני משתדלת גם לעזור כפי יכולתי במה שנדרש. תבורך רינה דובדבני על עבודתה הרבה המאומצת והאחראית, בביצוע ועריכת העיתון "דבר ראשונים".

———————————————
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים
על אחוזת ראשונים?
התקשרו ונשמח לעזור:

03-9786402

———————————————

 

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619


  בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

  background Call us
  Accessibility

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility

  Accessibility Statement

  array(0) { }