טוען...

החיים בדיור מוגן

דיור מוגן – במרכז העניינים

חמש אחוזות רובינשטיין הוקמו במיקומים המרכזיים ביותר, בסמוך או בצמוד למרכזי קניות, עם קווי תחבורה ציבורית צמודים. "זה מאוד נוח ומאפשר להגיע לכל מקום בקלות וללא מאמץ"
תאריך:06.06.22

לאחוזות רובינשטיין, רשת הדיור המוגן הפרטית המובילה בישראל, ישנן חמש אחוזות:
אחוזת ראשונים (בראשון לציון), אחוזת פולג (בקיבוץ תל יצחק), אחוזת צהלה (בתל אביב) אחוזת בית הכרם (בירושלים), ואחוזת גבעתיים (המוקמת בימים אלה בנקודת המפגש המרכזית בין תל אביב, גבעתיים ורמת גן). כל אחת מהאחוזות תוכננה בקפידה על מנת להעניק לכם את המגורים, הסביבה, הנוחות והביטחון הטובים ביותר.

 

מיקום מרכזי והגעה קלה

האחוזות כולן נמצאות במיקומים מרכזיים, המאפשרים דרכי הגעה נוחות בתחבורה ציבורית או ברכב. בקרבת האחוזות, בחלקן בצמוד אליהן ממש, ישנם מרכזי פנאי, בילוי וקניות.
כך, דיירי האחוזות זוכים לנוחות מקסימלית ויכולים לקיים אורח חיים פעיל באחוזה הכוללת גם נגישות מיטבית למגוון שירותי פנאי וקניות בסמוך לאחוזה או במרחק נסיעה קצר ממנה.
זאת, לצד הנאה מביטחון חברתי, אישי ורפואי, ומגוון פעילויות חברה, תרבות וספורט שמספקות האחוזות.
בנוסף, המיקום המרכזי של האחוזות וקווי התחבורה הסמוכים אליהן, מקלים מאוד על הדיירים המבקשים לנסוע למקומות שונים בארץ, וגם מאפשרים לבני משפחה וחברים לבקר באחוזות בקלות רבה יחסית.

בכתבה הבאה נפרט בקצרה על מיקומי האחוזות וקרבתן למרכזי הבילוי והפנאי.

אחוזת בית הכרם

הנגישות והמרכזיות של אחוזת בית הכרם מאפשרות לדיירים להגיע בקלות ובמהירות, בתחבורה ציבורית או ברכב הפרטי, אל מרכז ירושלים, אל שוק מחנה יהודה, לעיר העתיקה ולאתרי בילוי נוספים בעיר

אחוזת בית הכרם נמצאת בשכונת רמת בית הכרם היפהפייה והאיכותית, בסמוך למרכז קניות עשיר ומגוון, "כרם ירושלים". בלחיצה אחת על כפתור המעלית הדיירים נהנים ממגוון בתי עסק, שירותים ומסחר כגון סופרמרקט, בתי קפה, מסעדות, סניף בנק, בית מרקחת ועוד חנויות רבות.
בנוסף, הנגישות והמרכזיות של אחוזת בית הכרם מאפשרות לדיירים להגיע בקלות ובמהירות, בתחבורה ציבורית או ברכב הפרטי, אל מרכז ירושלים, אל שוק מחנה יהודה, לעיר העתיקה ולאתרי בילוי נוספים בעיר.
בסמוך לאחוזה ישנן תחנות אוטובוס ובהן קווים אל התחנה המרכזית בירושלים ושכונות העיר. האחוזה אף נמצאת במרחק הליכה מהרכבת הקלה, החוצה את העיר.
באחוזה חניון נרחב לרווחת הדיירים שיש להם כלי רכב.
דבורה זליג, דיירת האחוזה, מספרת כי "המיקום של אחוזת בית הכרם היה אחד השיקולים שלי במעבר אליה. זה מאוד נוח ומאפשר לי להגיע לכל מקום ללא מאמץ. אין לי מכונית ואני נוסעת ברכבת ובאוטובוסים למרכז העיר ולכל מקום שאני רוצה. לתיאטרון למשל, יש לי קו שמגיע ממש עד לכניסה. במרכז המסחרי הצמוד לאחוזה יש לי כל מה שצריך; בתי קפה, אוכל מוכן, סופרמרקט, בית מרקחת ועוד. אני ממליצה לכל מי שעובר לדיור מוגן לבחור מקום מרכזי ונגיש, כי זה מקל מאוד על החיים".

 

מרכז הקניות הסמוך לאחוזת בית הכרם. כולל ופרמרקט, בתי קפה, מסעדות, סניף בנק, בית מרקחת ועוד
דייר האחוזה דבורה זליג: "המיקום של אחוזת בית הכרם היה אחד השיקולים שלי במעבר אליה. אין לי מכונית ואני נוסעת ברכבת ובאוטובוסים למרכז העיר ולכל מקום שאני רוצה. במרכז המסחרי הצמוד לאחוזה יש לי כל מה שצריך; בתי קפה, אוכל מוכן, סופרמרקט, בית מרקחת ועוד".

———————————————
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים
על אחוזות רובינשטיין?
התקשרו ונשמח לעזור:
3616*
———————————————

אחוזת ראשונים

במרחק נסיעה קצר מאחוזת ראשונים נמצאים אזורי הבילוי המרכזיים של ראשון לציון: סינמה סיטי, קניון הזהב, מתחם G החדש, אזור הקניונים של מערב ראשל"צ, חופי הים של העיר והיכל התרבות

אחוזת ראשונים נמצאת במערב ראשון לציון, במיקום נגיש ומרכזי ביותר.
האחוזה נמצאת בצמוד למרכז ראשונים: מרכז קניות גדול ובו סופרמרקט, מעדניות, בית מרקחת, דואר, מסעדות, בנק, חנויות, בתי עסק, וגם מרכז רפואי גדול: ראשונים מדיקל סנטר. כך, הדיירים יכולים ליהנות משירותים רבים בלחיצת כפתור אחת במעלית.
באחוזה חניון גדול לרווחת הדיירים, ולצדה תחנות אוטובוס שבהן עוצרים בין היתר קווים אל חולון, בת ים ותל אביב. במרחק נסיעה קצר מהאחוזה נמצאים אזורי הבילוי המרכזיים של ראשון לציון: סינמה סיטי, קניון הזהב, מתחם G החדש, אזור הקניונים של מערב ראשל"צ, חופי הים של העיר והיכל התרבות.
רינה דקל, המתגוררת באחוזה ארבע וחצי שנים, מספרת: "זו נוחות מקסימלית: באחוזה יש שפע של פעילויות ואירועים, ובמרכז המסחרי יש כל מה שאני צריכה – גם מבחינת קניות ובילוי בבית קפה, וגם בריאותית – במרכז הרפואי יש סניפים של כל קופת חולים ורופאים מקצועיים בתחומים רבים. הרבה פעמים אני מתחילה את היום בכוס קפה עם חברות במרכז המסחרי ומשם ממשיכה לחוגים באחוזה. אני אוהבת ללכת ברגל, ובמרחק קצר אני מגיעה גם לקניון הזהב ולסינמה סיטי בראשון. בקווי האוטובוס אני נוסעת אל מרכז העיר, אל חברות, ולמרכזים רפואיים במידת הצורך. יש כאן תחבורה ללא סוף, ונוח לי מאוד מכל הבחינות!".

 

דיירת אחוזת ראשונים רינה דקל: "זו נוחות מקסימלית: באחוזה יש שפע של פעילויות ואירועים, ובמרכז המסחרי יש כל מה שאני צריכה – גם מבחינת קניות ובילוי בבית קפה, וגם בריאותית – במרכז הרפואי יש סניפים של כל קופת חולים ורופאים מקצועיים בתחומים רבים"
ראשונים מדיקל סנטר – מרכז רפואי גדול הצמוד לאחוזת ראשונים


אחוזת צהלה

במרחק נסיעה קצר מאחוזת צהלה נמצאים מקומות הבילוי, הפנאי והתרבות המובילים בארץ: חופי הים של תל אביב, פארק הירקון, הבימה, בית לסין, הקאמרי, היכל התרבות, מוזיאון תל אביב, מוזיאון ארץ ישראל, משכן אומנויות הבמה – הרצליה, בית האופרה ועוד

 

אחוזת צהלה נמצאת בשכונת צהלה החדשה, בצפון השקט של תל אביב, במיקום המאפשר הגעה מהירה ונוחה למרכז השוקק של תל אביב, ובמרחק נסיעה קצר מכביש החוף וכביש 4.
בסמוך לאחוזה עוברים קווי אוטובוס המגיעים למרכז תל אביב, רמת השרון, רעננה, פתח תקווה, כפר סבא וראש העין. תחנת הרכבת האוניברסיטה נמצאת במרחק 2.5 ק"מ בלבד מהאחוזה.
בנוסף, באחוזת צהלה חניון נרחב לרשות הדיירים.
בשכונת צהלה החדשה המוריקה והמטופחת ישנם בתי קפה, מסעדות ומרכזים מסחריים.
במרחק נסיעה קצר, באוטובוס או ברכב הפרטי – מקומות הבילוי, הפנאי והתרבות המובילים בארץ: חופי הים של תל אביב, פארק הירקון, הבימה, בית לסין, הקאמרי, היכל התרבות, מוזיאון תל אביב, מוזיאון ארץ ישראל, משכן אומנויות הבמה – הרצליה, בית האופרה ועוד.

 

אחוזת פולג

מרכזי הבילוי והפנאי המרכזיים של השרון נמצאים במרחק קצר מאחוזת פולג ובהם קניון דרורים, קניון אבן יהודה, בית הקולנוע באבן יהודה, אזור התעשייה נתניה דרום, קניון עיר ימים, מתחם פיאנו בעיר ימים, קניון רננים רעננה ובתי הקולנוע שבו, חופי הים של נתניה, של בית ינאי ושל געש

 

אחוזת פולג נמצאת בקיבוץ תל יצחק, בלב שמורת הטבע היפהפייה של נחל פולג ופרדסי השרון, במרחק חמש דקות נסיעה ממתחם פולג (איקאה) ורצועת החוף היפהפייה של נתניה. באחוזה חנייה מסודרת לדיירות ולדיירים.

בסמוך לאחוזה, במרחק נסיעה קצרצרה, נמצאת תחנת הרכבת בית יהושע. בנוסף, באחוזה עובר קו 48 לנתניה ומנתניה (העוצר בכניסה לאחוזה).
בנוסף, ישנם שאטלים במחיר מוזלים – מהאחוזה וחזרה לאחוזה: לאבן יהודה, תל מונד, פרדסיה, קדימה, תחנת רכבת בית יהושע, אזור תעשיה נתניה דרום (איקאה), עיר ימים, נתניה, רעננה, כפר סבא ובתי החולים לניאדו בנתניה ומאיר בכפר סבא, בכל ימות השבוע לפי לוח ההסעות.

מרכזי הבילוי והפנאי המרכזיים של השרון נמצאים במרחק קצר מאחוזת פולג ובהם קניון דרורים, קניון אבן יהודה, בית הקולנוע באבן יהודה, אזור התעשייה נתניה דרום, קניון עיר ימים, מתחם פיאנו בעיר ימים, קניון רננים רעננה ובתי הקולנוע שבו, חופי הים של נתניה, של בית ינאי ושל געש.

 

אחוזת גבעתיים

אחוזת גבעתיים נמצאת באחד האזורים המרכזיים ביותר בישראל; במרחק הליכה קצר מאזור הבורסה ברמת גן, וחמש דקות נסיעה ממרכז עזריאלי ומלב תל אביב – על כל מוסדות התרבות, האמנות, הקולינריה והבילוי של העיר

 

אחוזת גבעתיים מוקמת בימים אלה בלב החדש של גוש דן: "גבעתיים סיטי" – נקודת המפגש המרכזית בין תל אביב, גבעתיים ורמת גן. אזור זה מהווה את פרויקט הדגל של עיריית גבעתיים, אשר מפתחת בו מוקדי פנאי ובילוי, מסלולי אופניים והליכה, שטחים ירוקים, בתי קפה ועוד. בשכונה תחנת רכבת קלה הנבנית בימים אלו, והיא נמצאת במרחק הליכה קצר מתחנת רכבת ומקניון עזריאלי. לצד האחוזה ישנן תחנות אוטובוס עם כ-20 קווי אוטובוס המגיעים מכל רחבי הארץ.

מבחינת בילויים ופנאי, האחוזה נמצאת באחד האזורים המרכזיים ביותר בישראל; במרחק הליכה קצר מאזור הבורסה ברמת גן, וחמש דקות נסיעה ממרכז עזריאלי ומלב תל אביב – על כל מוסדות התרבות, האמנות, הקולינריה והבילוי של העיר.

 

אחוזת גבעתיים מוקמת בלב החדש של גוש דן: "גבעתיים סיטי" – נקודת המפגש המרכזית בין תל אביב, גבעתיים ורמת גן

 

———————————————
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים
על אחוזות רובינשטיין?
התקשרו ונשמח לעזור:
3616*
———————————————

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך
התנדבות פנסיונרים – היתרונות והאפשרויות של מתנדבים בני הגיל השלישי

עם העלייה הדרמטית בתוחלת החיים בעשרות השנים האחרונות, היחס של החברה לגילאים מבוגרים עבר אף הוא שינויים משמעותיים ביותר. עובדתית ומעשית: בזמננו, רבים מבני הגיל השלישי נמצאים בשיא כוחם ומחפשים דרכים חדשות לעשייה ולמשמעות. פעולות התנדבותיות של פנסיונרים משמעותיות במיוחד, שכן הן מאפשרות גם לתרום וגם להיתרם: מחד, לתת לקהילה ולהעניק לה סיוע המגובה בניסיון […]

דיור מוגן בזמן מלחמה: מעטפת של ביטחון עבור בני הגיל השלישי

בעת מלחמת "חרבות ברזל" אנו חווים ימים מהמאתגרים שידעה מדינת ישראל. אתגרים נפוצים בגיל השלישי כמו בדידות, חרדה, פגיעה באיכות החיים ותחושות ביטחון מעורערות הופכים לגדולים פי כמה וכמה. במחקר שפורסם לאחרונה, אשר נערך על ידי ד"ר אליקים כסלו מבית הספר למדיניות ציבורית וממשל באוניברסיטה העברית בירושלים, נבדקו השלכות המלחמה על אוכלוסיית הגיל השלישי והרביעי […]

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619


  בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

  background Call us
  Accessibility

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility

  Accessibility Statement

  array(0) { }