טוען...

החיים בדיור מוגן

דיור מוגן לזוגות

בעבר היה נהוג לחשוב כי דיור מוגן מתאים לאנשים בגיל השלישי המרגישים בדידות, או מתחילים לחוות קשיים בריאותיים וזקוקים לעזרה. אולם היום הגישה שונה לגמרי
תאריך:21.03.20

דיור מוגן איכותי מתאים לאנשים בני 60 פלוס, לזוגות או יחידים, שרוצים ליהנות מחיים בטוחים, מהנים ושלווים: להתגורר בדירות מעוצבות המותאמות לצורכיהם, להכיר ולהתחבר עם בני גילם, ליהנות מתוכן תרבותי עשיר סביב השעון, מפעילויות ספורטיביות וחברתיות מגוונות ואיכותיות, מסביבת מגורים נוחה ונגישה, ומשירותי בריאות וביטחון זמינים ורציפים.
למעשה, ניתן לסכם את היתרונות במעבר זוגי לדיור מוגן בשלושה סוגים של ביטחון:

  • ביטחון אישי
  • ביטחון חברתי
  • ביטחון בריאותי

בכתבה הבאה נפרט על כל אחד מהם בקצרה.

ביטחון אישי: זוגות נהנים מהחיים ברוגע ובשלווה

לביטחון האישי בגיל השלישי יש, כמובן, משמעות רבה – הן בתוך הדירה והן מחוץ לה.
דיור מוגן לזוגות מספק סביבה בטוחה ומוגנת. כך למשל, בכל אחוזות רובינשטיין ישנה שמירה 24 שעות ביממה, כך שניתן להיות רגועים גם בתוך הדירה, הנמצאת בתוך האחוזה, וגם במתקנים השונים ובמרחבים הפתוחים. אנשי הביטחון בפרט ואנשי הצוות בכלל מספקים תחושת שקט נפשי וביטחון כוללת – כך שהדיירים יכולים ליהנות משפע הפעילויות בהנאה שלמה, ללא דאגות.

ביטחון חברתי: קהילה מגוונת ומבחר פעילויות

מחקרים רבים מוכיחים כי אנשים השומרים על חיי חברה פעילים בגיל השלישי נהנים מאיכות חיים גבוהה המשפיעה על תוחלת חייהם.
בהתאם לכך – באחוזות רובינשטיין תמיד יש מה לעשות ותמיד יש עם מי לעשות אותו!
דיירי האחוזות – ביחד עם צוות העובדים המנוסה, המסור והאוהב – יודעים להפוך כל אירוע לסיבה למסיבה; לבלות יחד, לסייע זה לזה, להכיר חברים חדשים – אך גם ליהנות מפרטיות ככל שיבחרו.

לא טוב היות האדם לבדו ובאותו משקל – במרבית המקרים, לא טוב היות הזוג לבדו.
כל אחוזות רובינשטיין מציעות מגוון גדול של פעילויות המערבות עשייה וחברה וביניהן חוגי יצירה, חוגי ספורט מגוונים, הרצאות בנושאים שונים, ספרייה, טיולים, ערבי ריקודים ושירה, קונצרטים, משחקי שולחן, חוגי ספורט ועוד ועוד. הבילויים המשותפים יוצרים חברויות וקשרים חדשים ומשמעותיים – בין זוגות ובין יחידים.
בני זוג העוברים לדיור מוגן יכולים ליהנות פעילויות הפנאי גם ביחד וגם לחוד. כל אחד יכול למצוא ולפתח תחומי עניין משלו, וביחד יכולים בני הזוג ליהנות מתחומי עניין משותפים.
רבים העוברים לדיור מוגן מתחילים לעסוק בפעילות ספורטיבית ענפה, לגלות כישרונות אמנותיים, ולהשתתף בחוגים כמו תיאטרון או מקהלה. המבחר הגדול והאיכותי מאפשר לבני זוג לעבור חוויות יחדיו (למשל: השתתפות זוגית בחוג דרמה והצגה בפני קהל), או לחוד (למשל: הוא משתתף בחוג ציור ואילו היא דווקא בוחרת לפסל).
בכלל, כל אחד מבני הזוג יכול לנהל את הזמן שלו כפי שיבחר. כך למשל, אחד מבני הזוג יכול לצאת לטיול עם חברי האחוזה, בעוד השני מעדיף להישאר בבית – לנוח, להשתתף באחד החוגים או לשחות בבריכה. ולאחר מכן – להיפגש במסעדת האחוזה, לבלות יחדיו בלובי או להאזין ביחד להרצאה מרתקת.
נציין גם כי רוב אחוזות רובינשטיין ממוקמות בצמוד למרכזים מסחריים שבהם יש בתי מרקחת, בנקים, סופרמרקטים וחנויות אחרות, כך שזוגות בדיור מוגן יכולים למצוא כמעט כל דבר במרחק הליכה קצר מהם.

ביטחון בריאותי – 24/7

דיור מוגן לזוגות מאפשר לשמור על ביטחון בריאותי ורפואי אם אחד מבני הזוג חווה קשיים בריאותיים או תפקודיים. בכל האחוזות ישנה השגחה רפואית רציפה 24 שעות ביממה על ידי רופא ו/או אחות.
בחלק מהאחוזות יש מרכז מסחרי צמוד ובו בתי מרקחת, ובאחוזת ראשונים המתחם כולל אפילו מדיקל סנטר – מרכז לרפואה פרטית שכולל יותר מ-50 רופאים, שמטפלים במבוטחי מרבית קופות החולים, מבוטחי הביטוחים המשלימים וכן באופן פרטי.

באחוזות רובינשטיין קיימות גם מחלקות סיעודיות, הפועלות לצד הדיור המוגן ובנפרד ממנו, כך שאם חס וחלילה אחד מבני הזוג הופך לסיעודי, הוא יכול לעבור להתגורר במחלקה הסיעודית, וכך גם לזכות לטיפול הנדרש לו וגם להישאר קרוב לבן או בת הזוג.

בואו להתרשם מאחוזות רובינשטיין, דיור מוגן יוקרתי לזוגות או לבודדים, דרך מילוי הטופס בעמוד זה או בעמוד יצירת קשר

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

דיור מוגן מומלץ: כך תדעו איך לבחור בדיור המוגן המתאים לכם ביותר

דיור מוגן הפך לאופציה אטרקטיבית ביותר עבור אוכלוסיית גיל הזהב בזכות סביבת מגורים מוגנת ובטוחה, מגוון רחב של פעילויות פנאי, תרבות וספורט, קהילה חברתית איתנה, שירותים רפואיים צמודים ואבטחה 24/7. כיום יש מגוון גדול של בתי דיור מוגן בארץ, כך שאפשרויות הבחירה רבות וההתלבטויות לא מעטות. לכן, ועל מנת לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה, במאמר […]

דיירי האחוזות מספרים על החיים בהן

צפו בדיירי אחוזות רובינשטיין מספרים על המעבר לאחוזות ועל החיים בהן >>

הטריקים והשטיקים במחירי דיור מוגן

עוברים לדיור מוגן? חשוב מאוד שתשימו לב לכל הסעיפים בחוזה המעבר  לאחר שהחלטתם לעבור לבית דיור מוגן, תקבלו לידיכם את הסכם הכניסה לבית. מטבע הדברים, כשמדובר במעבר לבית חדש המעניק מגוון גדול של שירותים, חוזה דיור מוגן הינו מפורט ומורכב.  ישנם הבדלים משמעותיים בין החוזים של רשתות הדיור המוגן השונות שמתבטאים בסופו של דבר במחיר […]

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619

    בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us