אחוזות רובינשטיין למען הקהילה

דיירות אחוזת בית הכרם סורגות באהבה

במסגרת החוג "סבתא סורגת" נפגשות דיירות אחוזת בית הכרם וסורגות יחדיו פריטים מקסימים כגון סוודרים, כובעים ושמיכות. את כל הפריטים הן תורמות לחיילים, לבתי חולים, למקלטים לנשים מוכות ולילדי מוסדות שונים

בראש השנה תשפ"ב ערכו הדיירות מכירה שכל הכנסותיה, בתוספת תקציב שהעניקה האחוזה, מוקדשות לרכישת צמר וסריגת פריטים חדשים על מנת לתרום אותם. המכירה הייתה מוצלחת ביותר ודיירים רבים רכשו פריטים כדי לתמוך במיזם.

בנוסף השתתפו הדיירות בפרויקט "קהילות סורגות" של עיריית ירושלים, לקישוט המרחב הציבורי בכיכר ציון. במסגרת הפרויקט עצים וספסלים בכיכר הולבשו בסריגים.

הדיירות סרגו בהתנדבות גם ל-130 אנשי הצוות של האחוזה, בהוקרה על המאמצים הגדולים של הצוות, במיוחד בתקופת הקורונה, שהוקדשו לאיכות החיים של דיירי האחוזה, להגנה על בריאותם ולהמשך שגרה של פעילויות.
מנכ"לית האחוזה אורלי גולן הודתה לדיירות בחום וסיפרה כי בתקופה שקדמה לכך השקיעו הדיירות מאמצים מיוחדים לסריגה עבור בתי אומנה ובתי חולים ועבור חיילי גדוד שקד.

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-2566


    בלחיצה על "שלח" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us