טוען...

החיים בדיור מוגן

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!

תאריך:16.12.22

קבוצה מאורגנת מאחוזת ראשונים יצאה לדובאי ואבו דאבי וחזרה מוקסמת ומלאת חוויות. "אני עדיין מרחפת", אומרת אחת הדיירות.

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!

טיול ג'יפים אקסטרים בדיונות, מסיבת ריקודים סוערת על ספינה וביקורים בלתי נשכחים במוזיאונים ייחודים – אלה רק חלק מהחוויות המופלאות שלהן זכו כ-30 דיירות ודיירים מבית הדיור המוגן אחוזת ראשונים שיצאו לטיול משותף בן שבוע בדובאי ואבו דאבי, ביחד עם מנהלת התרבות והקהילה של האחוזה טלי שקרצי.

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!

הטיול, שהדריכה איילה אנושי בארגון חברת פגאסוס, יחד עם מדריך מקומי בדובאי, הוגדר כהצלחה יוצאת דופן, מלאה בהרפתקאות ייחודיות, חוויות ואנרגיות צעירות. "אנחנו יוצאים לא מעט לחופשות ונופשים משותפים בארץ אבל זו פעם ראשונה שיצאנו בצורה כזו מאורגנת לחו"ל", מספרת טלי שקרצי. "לשמחתי, זו הייתה חוויה יוצאת דופן, עם חיבור נפלא בין חברות וחברי הקבוצה וחוויות בלתי נשכחות. כל מי שהשתתף בטיול עדיין מתהלך בהיי".

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!
הדיירת חני יעקובוביץ מוסיפה: "אין לי מילים, אני עדיין מרחפת. הייתי בהרבה מקומות בעולם ומה שראיתי בדובאי היה אחר ושונה. מאוד התלהבתי מהיחס לאזרחים. האזרח בדובאי, מרגע ילדותו ועד רגע מותו, מכוסה מבחינת כל הדברים שהוא זקוק להם: חינוך חינם, מגורים, רפואה ועוד. הארגון היה נהדר, האנשים היו נהדרים ומנהלת התרבות והקהילה טלי שהצטרפה אלינו הייתה נפלאה. היא אישה מיוחדת! זאת הייתה גם הזדמנות להכיר לעומק דיירים באחוזה שלא הכרתי, וכולם כאן היו אחד בשביל השני בנתינה ובשיתוף פעולה".

 

הדיירת פנינה וילוז'ני מוסיפה מהחוויות: "האנשים בדובאי היו מאד אדיבים והתפעלתי גם מהיחס שלהם לדתות: יש בית כנסת, לידו מסגד ולידו כנסיה. והכל כל כך גדול!

———————————————
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים
על אחוזת ראשונים?
התקשרו ונשמח לעזור:

03-3728663

———————————————

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!
מבחינת ההרכב מהאחוזה, היה נהדר. כל הקבוצה הייתה נפלאה ובאמת דאגו אחד לשני. הקשרים התהדקו ויש חברים חדשים שהכרתי בעקבות הטיול. עכשיו אנחנו חבורה וממש כייף לי".

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!

פנינה, שעברה לאחוזה לפני כשנה ורבע, מוסיפה: "אני מאוד מרוצה באחוזת ראשונים. זה מעל המצופה מכל מה שחשבתי. בדקתי חמישה בתי דיור מוגן, ובסוף בחרתי את אחוזת ראשונים. גם האנשים וגם הצוות כאן מדהימים. כשלא הייתי פה, אם הבית אפילו השקתה בשבילי את העציצים בדירה. פשוט מדהים".

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!

טלי שקרצי מסכמת: "זה לא היה עוד טיול. זו הייתה נסיעה בלתי נשכחת – ואנחנו כבר עם הפנים לנסיעה הבאה!".

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

דיור מוגן מומלץ: כך תדעו איך לבחור בדיור המוגן המתאים לכם ביותר

דיור מוגן הפך לאופציה אטרקטיבית ביותר עבור אוכלוסיית גיל הזהב בזכות סביבת מגורים מוגנת ובטוחה, מגוון רחב של פעילויות פנאי, תרבות וספורט, קהילה חברתית איתנה, שירותים רפואיים צמודים ואבטחה 24/7. כיום יש מגוון גדול של בתי דיור מוגן בארץ, כך שאפשרויות הבחירה רבות וההתלבטויות לא מעטות. לכן, ועל מנת לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה, במאמר […]

דיירי האחוזות מספרים על החיים בהן

צפו בדיירי אחוזות רובינשטיין מספרים על המעבר לאחוזות ועל החיים בהן >>

הטריקים והשטיקים במחירי דיור מוגן

עוברים לדיור מוגן? חשוב מאוד שתשימו לב לכל הסעיפים בחוזה המעבר  לאחר שהחלטתם לעבור לבית דיור מוגן, תקבלו לידיכם את הסכם הכניסה לבית. מטבע הדברים, כשמדובר במעבר לבית חדש המעניק מגוון גדול של שירותים, חוזה דיור מוגן הינו מפורט ומורכב.  ישנם הבדלים משמעותיים בין החוזים של רשתות הדיור המוגן השונות שמתבטאים בסופו של דבר במחיר […]

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619

    בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us