טוען...

החיים בדיור מוגן

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!

תאריך:16.12.22

קבוצה מאורגנת מאחוזת ראשונים יצאה לדובאי ואבו דאבי וחזרה מוקסמת ומלאת חוויות. "אני עדיין מרחפת", אומרת אחת הדיירות

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!

טיול ג'יפים אקסטרים בדיונות, מסיבת ריקודים סוערת על ספינה וביקורים בלתי נשכחים במוזיאונים ייחודים – אלה רק חלק מהחוויות המופלאות שלהן זכו כ-30 דיירות ודיירים מבית הדיור המוגן אחוזת ראשונים שיצאו לטיול משותף בן שבוע בדובאי ואבו דאבי, ביחד עם מנהלת התרבות והקהילה של האחוזה טלי שקרצי.

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!

הטיול, שהדריכה איילה אנושי בארגון חברת פגאסוס, יחד עם מדריך מקומי בדובאי, הוגדר כהצלחה יוצאת דופן, מלאה בהרפתקאות ייחודיות, חוויות ואנרגיות צעירות. "אנחנו יוצאים לא מעט לחופשות ונופשים משותפים בארץ אבל זו פעם ראשונה שיצאנו בצורה כזו מאורגנת לחו"ל", מספרת טלי שקרצי. "לשמחתי, זו הייתה חוויה יוצאת דופן, עם חיבור נפלא בין חברות וחברי הקבוצה וחוויות בלתי נשכחות. כל מי שהשתתף בטיול עדיין מתהלך בהיי".

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!
הדיירת חני יעקובוביץ מוסיפה: "אין לי מילים, אני עדיין מרחפת. הייתי בהרבה מקומות בעולם ומה שראיתי בדובאי היה אחר ושונה. מאוד התלהבתי מהיחס לאזרחים. האזרח בדובאי, מרגע ילדותו ועד רגע מותו, מכוסה מבחינת כל הדברים שהוא זקוק להם: חינוך חינם, מגורים, רפואה ועוד. הארגון היה נהדר, האנשים היו נהדרים ומנהלת התרבות והקהילה טלי שהצטרפה אלינו הייתה נפלאה. היא אישה מיוחדת! זאת הייתה גם הזדמנות להכיר לעומק דיירים באחוזה שלא הכרתי, וכולם כאן היו אחד בשביל השני בנתינה ובשיתוף פעולה".

 

הדיירת פנינה וילוז'ני מוסיפה מהחוויות: "האנשים בדובאי היו מאד אדיבים והתפעלתי גם מהיחס שלהם לדתות: יש בית כנסת, לידו מסגד ולידו כנסיה. והכל כל כך גדול!

———————————————
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים
על אחוזת ראשונים?
התקשרו ונשמח לעזור:

03-3728663

———————————————

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!
מבחינת ההרכב מהאחוזה, היה נהדר. כל הקבוצה הייתה נפלאה ובאמת דאגו אחד לשני. הקשרים התהדקו ויש חברים חדשים שהכרתי בעקבות הטיול. עכשיו אנחנו חבורה וממש כייף לי".

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!

פנינה, שעברה לאחוזה לפני כשנה ורבע, מוסיפה: "אני מאוד מרוצה באחוזת ראשונים. זה מעל המצופה מכל מה שחשבתי. בדקתי חמישה בתי דיור מוגן, ובסוף בחרתי את אחוזת ראשונים. גם האנשים וגם הצוות כאן מדהימים. כשלא הייתי פה, אם הבית אפילו השקתה בשבילי את העציצים בדירה. פשוט מדהים".

דיירי אחוזת ראשונים בטיול מופלא בדובאי!

טלי שקרצי מסכמת: "זה לא היה עוד טיול. זו הייתה נסיעה בלתי נשכחת – ואנחנו כבר עם הפנים לנסיעה הבאה!".

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך
שיפור הזיכרון בגיל השלישי ודרכים למניעת ירידה קוגניטיבית

לצד היתרונות הרבים שטומן בחובו הגיל השלישי כמו חוכמת חיים, ניסיון והרבה פנאי, ההתבגרות כידוע מביאה עמה אתגרים בריאותיים שונים ובהם בין היתר גם בעיות זיכרון; ירידה קוגניטיבית בגיל השלישי, ובמיוחד היחלשות הזיכרון, הן מהתופעות הנפוצות ביותר, אשר מקשות על מבוגרים רבים ופוגעות באיכות חייהם. לצד זאת ולמרבה השמחה, יש כיום מגוון דרכים אשר יכולות […]

התנדבות פנסיונרים – היתרונות והאפשרויות של מתנדבים בני הגיל השלישי

עם העלייה הדרמטית בתוחלת החיים בעשרות השנים האחרונות, היחס של החברה לגילאים מבוגרים עבר אף הוא שינויים משמעותיים ביותר. עובדתית ומעשית: בזמננו, רבים מבני הגיל השלישי נמצאים בשיא כוחם ומחפשים דרכים חדשות לעשייה ולמשמעות. פעולות התנדבותיות של פנסיונרים משמעותיות במיוחד, שכן הן מאפשרות גם לתרום וגם להיתרם: מחד, לתת לקהילה ולהעניק לה סיוע המגובה בניסיון […]

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619


  בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

  background Call us
  Accessibility

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility

  Accessibility Statement

  array(0) { }