טוען...

החיים בדיור מוגן

דפנה ארמוני שרה עם מקהלת אחוזת בית הכרם

תאריך:18.06.23

הזמרת דפנה ארמוני ארמוני הגיעה לאחוזת בית הכרם לרגל חזרות לקראת הפסטיבל לגיל השלישי שייערך באולם הנרי קראון ב-2.7.2023 בתיאטרון ירושלים.

היא תופיע ביחד עם מקהלת אחוזת בית הכרם, דיור מוגן בירושלים, המונה כ-40 זמרים וזמרות, בראשות המנהלת המוזיקלית רונית בנית. 
בפסטיבל היוקרתי, הנערך ביוזמת עיריית ירושלים, תבצע מקהלת האחוזה את השיר ״שלווה״, ושירים נוספים (באופן עצמאי).

דפנה ארמוני שרה עם מקהלת בית הכרם

החיבור בין הזמרת הוותיקה לחברי המקהלה והמנהלת המוזיקלית רונית בנית היה מיידי.
ארמוני סיפקה כמה הערות מקצועיות בחיוך, החליפה רשמים עם חברי המקהלה והיתה מאד נדיבה כשהעניקה לחברי המקהלה מקום לבוא לידי ביטוי.

"זה מבחינתי כיף גדול לפגוש את המקהלה של אחוזת בית הכרם ולעבוד איתם ועם המנהלת המוזיקלית רונית בנית בשיתוף פעולה", אמרה ארמוני. "אני חושבת שאלה הם רגעי חסד שבגיל כזה רואים עדיין את הכישרון ואת העשייה ונהניתי מאוד. יש ציפייה והנאה אדירה משיתוף הפעולה הזה שנולד עם המקהלה של אחוזת בית הכרם ואני בטוחה שאנחנו נבצע את השיר בצורה הטובה ביותר".

בתום החזרות, נותרה הזמרת לשעה ארוכה לשוחח, לשיר עם דיירים ולהחליף חוויות מהופעתה המיוחדת בימי הקורונה באחוזת בית הכרם.

המקהלה הייצוגית של אחוזת בית הכרם, בית דיור מוגן בירושלים, בניהולה המקצועי ובניצוחה של רונית בנית מונה למעלה מ-40 זמרים וזמרות המופיעים הן בדיור המוגן והן מחוצה לו. למקהלה סאונד ייחודי והרמוני וחבריה הפועלים יחד כמעט עשור מעידים על הפעילות המוזיקלית המשותפת כעל מזור וחיזוק לנפש.

אחרי כל חזרה והופעה התחושה היא נהדרת, הם מספרים, ומוסיפים שמאז הקמתה היא הפכה למקהלה מכובדת ויפה שאנשים רוצים לקחת בה חלק.

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

דיור מוגן מומלץ: כך תדעו איך לבחור בדיור המוגן המתאים לכם ביותר

דיור מוגן הפך לאופציה אטרקטיבית ביותר עבור אוכלוסיית גיל הזהב בזכות סביבת מגורים מוגנת ובטוחה, מגוון רחב של פעילויות פנאי, תרבות וספורט, קהילה חברתית איתנה, שירותים רפואיים צמודים ואבטחה 24/7. כיום יש מגוון גדול של בתי דיור מוגן בארץ, כך שאפשרויות הבחירה רבות וההתלבטויות לא מעטות. לכן, ועל מנת לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה, במאמר […]

דיירי האחוזות מספרים על החיים בהן

צפו בדיירי אחוזות רובינשטיין מספרים על המעבר לאחוזות ועל החיים בהן >>

הטריקים והשטיקים במחירי דיור מוגן

עוברים לדיור מוגן? חשוב מאוד שתשימו לב לכל הסעיפים בחוזה המעבר  לאחר שהחלטתם לעבור לבית דיור מוגן, תקבלו לידיכם את הסכם הכניסה לבית. מטבע הדברים, כשמדובר במעבר לבית חדש המעניק מגוון גדול של שירותים, חוזה דיור מוגן הינו מפורט ומורכב.  ישנם הבדלים משמעותיים בין החוזים של רשתות הדיור המוגן השונות שמתבטאים בסופו של דבר במחיר […]

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619


  בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

  background Call us
  Accessibility

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility

  Accessibility Statement

  array(0) { }