טוען...

דיירי אחוזות רובינשטיין מספרים

הכלבים שלי

תאריך:04.06.23

מאת נעמי שורמן, דיירת דיור מוגן אחוזת ראשונים

הכלבה הראשונה שלנו במושב הייתה כלבה ששירתה במשטרה ויצאה לגמלאות. כלבה יפהפיה, "שחורה" קראנו לה.

לידי, כשישבה בכורסה שהוקצתה לה, הייתה יושבת עם רגליה הקדמיות משולבות זו על זו. היא אכלה בשר מורעל שפוזר במושב נגד צרעות, רצה בכל המושב כאילו נכנס בה שד, רצתה לשוב הביתה ונלכדה בגדר תיל.

הכלבים שלנו
הכלבים שלנו

אחריה היו לנו עוד מספר כלבים. "רמבו" היה כלב מעורב רוסי שחור. הוא מת כשהכיש אותו נחש, וכך גם הציל את ילדיי הקטנים ששיחקו ליד הנחש.

"ברק" היה כלב זאב גרמני. "בוני" הייתה כלבה לבנה כמו כבשה, שמתה בלידת הגורים שלה. "קליידי", שאותו קיבלנו יחד עם "בוני", נראה כאילו היה בגלגולו הקודם בן אדם ואפילו נסיך. הוא היה מקשיב לנגינה שלי על האורגן ומזיז את הראש לפי המנגינה. הוא היה מבין כל מילה שאמרתי לו.

"שילה" הייתה כלבה מסוג רוטוויילר, טובה ושקטה, ושיחקה עם הילדים. יחד איתה קיבלנו כלב אמסטף שרץ אחרי הטרקטורים שעברו בכביש ונדרס פעמיים. הוא וכל הכלבים שלנו – או שנאספו ברחוב, או במכלאות, או שהביאו לנו אותם חברים כדי שנטפל בהם.

כאן באחוזת ראשונים אני מתגעגעת לטפל בכלב. אבל אני מתנחמת בכך שלכל אחד מילדיי יש כלב. כשאני באה אליהם, הכלבים הם הראשונים שרצים אליי.

מתוך "דבר ראשונים", עיתון הדיירים של אחוזת ראשונים, יוני 2023

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

דיור מוגן מומלץ: כך תדעו איך לבחור בדיור המוגן המתאים לכם ביותר

דיור מוגן הפך לאופציה אטרקטיבית ביותר עבור אוכלוסיית גיל הזהב בזכות סביבת מגורים מוגנת ובטוחה, מגוון רחב של פעילויות פנאי, תרבות וספורט, קהילה חברתית איתנה, שירותים רפואיים צמודים ואבטחה 24/7. כיום יש מגוון גדול של בתי דיור מוגן בארץ, כך שאפשרויות הבחירה רבות וההתלבטויות לא מעטות. לכן, ועל מנת לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה, במאמר […]

דיירי האחוזות מספרים על החיים בהן

צפו בדיירי אחוזות רובינשטיין מספרים על המעבר לאחוזות ועל החיים בהן >>

הטריקים והשטיקים במחירי דיור מוגן

עוברים לדיור מוגן? חשוב מאוד שתשימו לב לכל הסעיפים בחוזה המעבר  לאחר שהחלטתם לעבור לבית דיור מוגן, תקבלו לידיכם את הסכם הכניסה לבית. מטבע הדברים, כשמדובר במעבר לבית חדש המעניק מגוון גדול של שירותים, חוזה דיור מוגן הינו מפורט ומורכב.  ישנם הבדלים משמעותיים בין החוזים של רשתות הדיור המוגן השונות שמתבטאים בסופו של דבר במחיר […]

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619

    בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us