טוען...

החיים בדיור מוגן

טקסי יום הזיכרון וחגיגות יום העצמאות באחוזות רובינשטיין

תאריך:03.05.23

באחוזות ציינו את יום הזיכרון בטקסים מרשימים שלא הותירו עין יבשה | ובמעבר חד: חגיגות יום העצמאות כללו מסיבות מושקעות ושמחות

אחוזת צהלה

טקסי יום הזיכרון נפתחו, כמדי שנה, בהנצחתם של חללי מלחמות ישראל ופעולות האיבה, בני משפחות של דיירי אחוזת צהלה.
תמונות החללים הוצבו בלובי האחוזה. הטקס המרכזי נפתח בצפירת דומיה, לאחר מכן הוקראו משיריהם של מאיר שלו מתוך "יונה ונער", "הנסיך הקטן" של יהונתן גפן, "בלכתך" של איילת קציר ו"חלום חיי" שכתב צביקה ניר לזכר אחיו עמוס שנפל בתעלת סואץ. השיר "שכול" שכתב שמשון בן יהושע, אב שכול, דייר האחוזה, הוקרא ע"י דליה גורן. את הטקס חתמה שירת התקווה.

טקסי יום הזיכרון וחגיגות העצמאות באחוזות צהלה

ביום העצמאות התנוססו דגלי המדינה ברחבי האחוזה ונורות צבעוניות שתרמו לאווירת החג.
בוקר יום העצמאות נפתח בהרקדה המונית לשירים ישראלים. כמיטב המסורת חגגו הדיירים במנגל עשיר שכלל קבבים, נקניקיות, פרגיות, פלאפל, מגוון סלטים וקינוחים. מופע מחווה לשלישיית הגשש החיוור בתוכנית "המנגינה היא שקובעת" חתם את אירועי יום העצמאות, כשכולם נהנו מבירות ונשנושים. היתה מסיבה נהדרת!

טקסי יום הזיכרון וחגיגות העצמאות באחוזות צהלה

אחוזת ראשונים

באחוזת ראשונים צוין טקס יום הזיכרון בסימן "50 שנה למלחמת יום הכיפורים".
בטקס לקחו חלק בין היתר הפסנתרן, מתן דוגוט, המלווה בהתנדבות את טקסי האחוזה מאז היותו תלמיד תיכון והזמרת הדר כהן סטורלזי.

ערן מדינה, חייל גולני, נכדה של אחת מדיירות האחוזה, סיפר על המשמעות של "להיות גולנ'ציק" וספד לנופלים. באחוזה נערך האירוע המסורתי והמרגש של "ערב שירי לוחמים", שמתקיים בשיתוף פעולה של מתנדבים מהאחוזה ומשכונת נווה-ים. משפחת זוסמן-ריאל – הסב, הבן והנכדים – הפליאו בשירה ובנגינה וגם משפחת גויכרך צירפה את הנכדות לשירה ולריקוד.

טקסי יום הזיכרון וחגיגות העצמאות באחוזות ראשונים

בערב יום העצמאות, במעבר חד, נערך מופע מרהיב וחגיגי שכתב, הלחין וביים שי לביא, וכלל עשרות שירים וריקודים שבוצעו בידי חבורת דיירים ששרה, ניגנה ורקדה. השמחה הייתה מדבקת, והדיירים והדיירות הצטרפו בריקודים ובשירים.

טקסי יום הזיכרון וחגיגות העצמאות באחוזת ראשונים

אחוזת פולג

אירועי ערב הזיכרון לחללי מערכות ישראל צוינו בתערוכה מרגשת של "קהילה זוכרת", ובטקס רשמי ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל. למחרת נערך טקס נוסף מרגש ליד פינת ההנצחה שבאחוזה.

טקסי יום הזיכרון וחגיגות העצמאות באחוזת פולג

מכאן התהפך התקליט, ונפתחו חגיגות יום העצמאות ה־75 שנה למדינה – עם ריקודים ושירה ישראלית, הרבה שמח וגאווה בלבבות.

טקסי יום הזיכרון וחגיגות העצמאות באחוזת פולג

אחוזת בית הכרם

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה צוין בטקס מרשים ומכובד באחוזת בית הכרם, שעמד בסימן 50 שנה למלחמת יום הכיפורים.

טקסי יום הזיכרון וחגיגות העצמאות באחוזת ביצ הכרם

בהיפוך מכאן, המשכנו ליום העצמאות ה־75 למדינה, אשר נחגג באופן מסורתי עם ארוחת "על האש", ונחתם במסיבת ריקודים ושירי ארץ ישראל עם הזמר אילן טל.

טקסי יום הזיכרון וחגיגות העצמאות באחוזת בית הכרם

באחוזות רובינשטיין, רשת בתי דיור מוגן יוקרתי בישראל, מציינים את כל חגי ומועדי ישראל באירועים והפקות מושקעות ביותר, בהשתתפות כל הדיירים, באווירה מאוחדת ומגובשת. אנו רואים במסורות אלה חשיבות רבה, הן ברמה הלאומית והן ברמה המשפחתית והאישית.

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

דיור מוגן מומלץ: כך תדעו איך לבחור בדיור המוגן המתאים לכם ביותר

דיור מוגן הפך לאופציה אטרקטיבית ביותר עבור אוכלוסיית גיל הזהב בזכות סביבת מגורים מוגנת ובטוחה, מגוון רחב של פעילויות פנאי, תרבות וספורט, קהילה חברתית איתנה, שירותים רפואיים צמודים ואבטחה 24/7. כיום יש מגוון גדול של בתי דיור מוגן בארץ, כך שאפשרויות הבחירה רבות וההתלבטויות לא מעטות. לכן, ועל מנת לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה, במאמר […]

דיירי האחוזות מספרים על החיים בהן

צפו בדיירי אחוזות רובינשטיין מספרים על המעבר לאחוזות ועל החיים בהן >>

הטריקים והשטיקים במחירי דיור מוגן

עוברים לדיור מוגן? חשוב מאוד שתשימו לב לכל הסעיפים בחוזה המעבר  לאחר שהחלטתם לעבור לבית דיור מוגן, תקבלו לידיכם את הסכם הכניסה לבית. מטבע הדברים, כשמדובר במעבר לבית חדש המעניק מגוון גדול של שירותים, חוזה דיור מוגן הינו מפורט ומורכב.  ישנם הבדלים משמעותיים בין החוזים של רשתות הדיור המוגן השונות שמתבטאים בסופו של דבר במחיר […]

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619


  בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

  background Call us
  Accessibility

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility

  Accessibility Statement

  array(0) { }