טוען...

דיירי אחוזות רובינשטיין מספרים

לאקי – חיית המחמד שלי

תאריך:04.06.23

מאת רנה פוגל, דיירת דיור מוגן אחוזת ראשונים

לאקי חייתה איתנו 21 שנים, בחיי כלב זה הרבה מאוד.

רק המחשבה עליה מעלה בי געגוע. היא הייתה חלק מחיינו, מחיי משפחתנו, וככה התייחסנו אליה.

קיבלנו אותה מאימא שלי (שאצל חברתה המליטו הרבה גורים), והיא הייתה כדור לבן רך נעים ומקסים, גרמה לכולם להתאהב בה מייד.
זו הייתה כלבת פודל מעורבת, חכמה מאין כמוה, רגישה לכל בעיותינו. כשהיינו עצובים היא גם כן הייתה, וכששמחנו – היא שמחה, קיפצה, וכשכשה בזנבה המקסים.

כבת בית פינקתי אותה, נהגתי לבשל לה ארוחות מבושלות (גרונות עוף) זמן ממושך בסיר לחץ, ואחר כך טחנתי במיקסר (כמובן ש"בונזו" לא בא בחשבון).

לאקי חיית המחמד
לאקי חיית המחמד

הילדים היו משוגעים עליה. היא ישנה במיטותיהם וכן במיטתי, חיממה את כפות רגליי, ובאמת היה לי "כיף". חיבקנו ונישקנו אותה, והיא החזירה אהבה.

היא הייתה שומעת את מכוניתו של אהרון ממרחקים רבים, ועמדה ליד הדלת כדי לקבלו באהבה. לאקי נסעה עימנו גם לשליחות בחו"ל וכן לחופשות מולדת, כך שהיה לה כרטיס "הנוסע המתמיד".

באחת הפעמים שהיה עליי לנסוע למספר ימים, והפקדתי אותה בפנסיון לכלבים – כשחזרתי הסתבר שלא אכלה ולא שתתה כל העת. קיבלתי אותה רזה, דיכאונית, ומסכנה מאוד, וכל הדרך החזיקה בשתי ידיי ולא נתנה לי לאחוז בהגה, מי יודע נפש כלבו? ובימים הבאים הלכה אחריי מחדר לחדר והחזיקה ברגליי, פחדה כי אנטוש אותה שוב, נפש טובה ונעימה.

וכשהזדקנה – כבר לא קיפצה, עיניה כבו, נתקלה בחפצים, לא שלטה, הגיע יומה, והיה עליי לעשות מעשה – ולהרדימה. וידעו כל בני הבית על הכול, ובכל זאת הילדים לא דיברו איתי מספר שבועות… 

** מתוך "דבר ראשונים", עיתון הדיירים של אחוזת ראשונים, יוני 2023

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619


  בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

  background Call us
  Accessibility

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility

  Accessibility Statement

  array(0) { }