חצי יובל לאחוזת ראשונים

נוף אורבני

על הגגות יש חיים מעניינים. בעולם האורבני של הציפורים

אני גרה בקומה שבע. למעשה מעל פני הקרקע זאת קומה עשירית. מהחלון ומהמרפסת אני רואה את גגות השכונה. וילות עם גגות אדומים, בתי קומות עם גגות שטוחים, וים של אנטנות. אבל למעלה על הגגות יש חיים מעניינים. העולם האורבני של הציפורים. בתחילה היו רק היונים, קבוצות ענקיות של יונים התעופפו במשך היום מעל גגות הבתים, נוחתות על גג אחד ופתאום כל החבורה מעופפת ל"דירה" בבית השכן. וכך במשך שעות. באמצע היום הן יורדות לקרקע לאכול וחוזרות לגגות לקראת שקיעה. אליהן חבר הבז המצוי המקנן על גג ביתנו כבר שנים. במשך היום הוא וזוגתו (כשהיא לא דוגרת ועסוקה עם הגוזלים) באים לביקור, טסים ומתיישבים על אחת האנטנות, שואלים לשלומי וממשיכים.

מידע נוסף על אחוזת ראשונים

———————————————
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים
על אחוזת ראשונים?
התקשרו ונשמח לעזור:

03-9786402

———————————————

כעבור כמה שנים "נכבשו" הגגות על ידי המיינות. ציפורים יפות, רעשניות והרסניות, הן גירשו את היונים. המיינות השתלטו על הגגות, הרעישו מבוקר עד ערב והיונים נעלמו. אך לא לעולם חוסן, יום אחד הופיעו על הגגות כנופיות של עורבים. גדולים, אפורים ורעשניים. הם גירשו את המיינות. גם העורבים וגם המיינות גונבים ביצים מקיני ציפורים אחרות וגם טורפים את הגוזלים. כל יום הייתי צופה במלחמות הציפורים. אך ראו זה נס, איזה פלא, לאט לאט חולקו הגגות בין הקבוצות היריבות. היונים בחרו בגגות שלהם, העורבים התרכזו בגגות אחרים והמיינות מצאו את מקומן על גגות הקרובים אלינו. ומעל כולם טס לו בטיסה מלכותית הבז המצוי, הוא ורעייתו ולפעמים גם גוזליו.

למידע נוסף על הדיור המוגן

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-2566


    בלחיצה על "שלח" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us