טוען...

החיים בדיור מוגן

פתרונות דיור מוגן במרכז הארץ

תאריך:24.08.22

ליד מקומות הפנאי והבילוי המובילים ותחנות התחבורה הציבורית ובסמוך לכבישים המרכזיים: הכירו את אחוזות רובינשטיין שנמצאות במרכז הארץ – במיקומים הטובים והנוחים ביותר

אחוזות רובינשטיין, רשת הדיור המוגן הפרטית הגדולה והמובילה בישראל, כוללת שש אחוזות יוקרה, שכולן נמצאות במיקומים מרכזיים ביותר.

ארבע מהאחוזות ממוקמות במרכז הארץ, בליבו של גוש דן, בסמוך או בצמוד למרכזי קניות ומוקדי תרבות, בילוי ופנאי: אחוזת צהלה בתל אביב, אחוזת ראשונים בראשון לציון, אחוזת גבעתיים (בהקמה, אכלוס מתוכנן ל 2024),אחוזת חולון (בהקמה, אכלוס מתוכנן ל-2027). בזכות המיקומים המרכזיים לא רק הדיירים יכולים להנות מכל הטוב שיש לערים המרכזיות להציע, אלא גם בני המשפחה, הילדים והנכדים של הדיירים, שיכולים ליהנות מהיתרונות הגדולים של המיקומים המרכזיים של דיור מוגן במרכז – בבואם לבקר את יקיריהם.

דיירים באחוזת ראשונים – דיור מוגן יוקרתי במערב ראשון לציון

דיור מוגן מרכזי ונגיש

כל אחוזות רובינשטיין הנמצאות במרכז הארץ מאפשרות דרכי הגעה נוחות אליהן – בתחבורה ציבורית או ברכב. לכל אחוזה יש חניון המיועד לדייריה, ובקרבת האחוזות, בחלקן בצמוד אליהן ממש, יש מרכזי פנאי, בילוי וקניות.

מוקדי הבילוי, הפנאי והתרבות הרבים הפזורים במרכז הארץ בכלל וברחבי גוש דן בפרט זמינים עבור דיירי האחוזות – במרחק נסיעה קצרה באוטובוס, במונית או ברכב פרטי. כך, הדיירים שלנו זוכים לא רק לנוחות המקסימלית של החיים בבתי דיור מוגן יוקרתיים, ובביטחון אישי, חברתי ורפואי המיטבי שהם מקנים, אלא גם במגורים באזורים הפותחים בפניהם שלל אפשרויות בילוי, העשרה, הנאה ולמידה.

בנוסף, המיקום המרכזי של האחוזות, וקווי התחבורה הסמוכים אליהן, מקלים מאוד על הדיירים המבקשים לנסוע למקומות שונים ברחבי ארץ, שכן באזור המרכז יש אמצעי תחבורה רבים ומגוונים. אמצעים אלה גם מאפשרים כמובן לבני משפחה וחברים לבקר באחוזות בקלות רבה.

לדברי מנכ"ל אחוזות רובינשטיין, אילן תמיר, "כרשת דיור מוגן מובילה ובעלת ניסיון רב, אנו יודעים כמה חשוב המיקום של הבתים והאזור שבו הם נמצאים. המיקום המרכזי של האחוזות שלנו, בשכונות שלוות וירוקות, מאפשר שילוב אופטימלי בין החיים בבית ומחוצה לו ומבטיח לדיירינו איכות חיים מיטבית".

בכתבה זו נפרט בקצרה על מיקומי האחוזות הנמצאות במרכז הארץ, ועל היתרונות הרבים הטמונים בכך:

אחוזת צהלה – דיור מוגן בתל אביב

אחוזת צהלה. שכונה שקטה וירוקה – במרחק קצר מלב תל אביב

אחוזת צהלה נמצאת בשכונת צהלה החדשה בתל אביב – מהשכונות האיכותיות, השקטות והמטופחות בעיר, המאוכלסת בקהילה רב-דורית שוחרת איכות חיים, שבה בתי קפה, מסעדות ומרכזים מסחריים.

האחוזה, שהנה בית דיור מוגן בתל אביב בסגנון בוטיקי ואלגנטי, אף קרובה אל המרכז השוקק של העיר תל אביב: נסיעה קצרה מביאה את דיירי האחוזה אל שלל הבילויים והאפשרויות התרבותיות הנבחרות שמציעה תל אביב. בקרבת אחוזת צהלה נמצאים מקומות הבילוי, הפנאי והתרבות המובילים בארץ ובהם חופי הים של תל אביב, פארק הירקון, הבימה, בית לסין, הקאמרי, היכל התרבות, מוזיאון תל אביב, מוזיאון ארץ ישראל, משכן אומנויות הבמה – הרצליה, בית האופרה ועוד.

האחוזה נמצאת לא רחוק מצירי תנועה מרכזיים, כמו כביש החוף וכביש 4, המאפשרים גישה נוחה למקומות בכל רחבי הארץ.

בסמוך לאחוזה עוברים קווי אוטובוס המגיעים למרכז תל אביב, רמת השרון, רעננה, פתח תקווה, כפר סבא וראש העין. תחנת רכבת האוניברסיטה נמצאת במרחק 2.5 ק"מ בלבד מהאחוזה.
בנוסף, באחוזת צהלה חניון רחב לרשות הדיירים.

———————————————
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים
על אחוזות רובינשטיין?
התקשרו ונשמח לעזור:
3616*
———————————————

אחוזת ראשונים – דיור מוגן בראשון לציון

אחוזת ראשונים. מרכז קניות צמוד, וקרבה למתחמי הבילוי והפנאי הגדולים


אחוזת ראשונים היוקרתית
, הידועה בחיי הקהילה העשירים שבה, נמצאת במיקום נגיש ומרכזי מאוד בראשון לציון.
בצמוד לאחוזה ממוקם מרכז ראשונים סנטר הכולל סופרמרקט, בית מרקחת, סניף דואר, מסעדות, בנק, חנויות ובתי עסק. במרכז ראשונים ישנו אף מרכז רפואי גדול: ראשונים מדיקל סנטר, ובו מרפאות ומעבדות של כל קופות החולים, רופאים מקצועיים, מכון דימות ומרפאות פרה-רפואיות.
אלה מאפשרים לדיירים נוחות מקסימלית – הן בקניות ו"סידורים" והן בבדיקות רפואיות.

באחוזה חניון תת-קרקעי גדול העומד לרשות הדיירים, והיא רחוקה מרחק מספר דקות נסיעה ממתחמי הבילוי הגדולים של ראשון: הסינמה סיטי, קניון הזהב, G החדש, אזור הקניונים של מערב ראשל"צ, וכן מחופי הים של העיר והיכל התרבות.

לצד האחוזה ישנן תחנות אוטובוס שבהן עוצרים בין היתר קווים אל חולון, בת ים ותל אביב, כך שהדיירים יכולים ליהנות מכל מתחמי הבילוי והפנאי – במרחק קצר וברמת נגישות מקסימלית.

אחוזת גבעתיים – דיור מוגן גבוה מעל כולם

אחוזת גבעתיים (הדמיה). מוקמת בנקודת המפגש המרכזית בין תל אביב, גבעתיים ורמת גן


אחוזת גבעתיים
מוקמת בימים אלו במגדל דירות יוקרתי, הנמצא במרחק הליכה קצר מאזור הבורסה ברמת גן וממרכז עזריאלי, וחמש דקות נסיעה מלב תל אביב – על כל מוסדות התרבות, האמנות, הקולינריה והבילוי של העיר.
האחוזה ניצבת בלב החדש של גוש דן, "גבעתיים סיטי", נקודת המפגש המרכזית בין תל אביב, גבעתיים ורמת גן. השכונה מהווה את פרויקט הדגל של עיריית גבעתיים, אשר מפתחת בו מוקדי פנאי ובילוי, מסלולי אופניים והליכה, שטחים ירוקים, בתי קפה ועוד.
בשכונה נבנית תחנת רכבת קלה, ולצדה ישנן תחנות אוטובוס עם כ-20 קווי אוטובוס המגיעים לצירי תנועה מרכזיים ולערים הסמוכות. כמו כן, לרשות דיירי האחוזה יעמוד חניון מרווח.
האחוזה תיפתח בשנת 2024.

אחוזת חולון – החיים הטובים במרכז הארץ

אחוזת חולון (הדמייה). מוקמת בסמוך למרכזי התרבות המובילים של העיר

אחוזת חולון מוקמת בימים אלה בלב חולון, בצמוד למרכז קניות ובילוי גדול ובסמיכות למוזיאון ולתיאטרון. האחוזה מציעה את כל האיכויות של מגורים בבית דיור מוגן חדש ויוקרתי, במרכז הארץ, בעיר איכותית ומתפתחת.

אחוזת חולון תוקם במרכז העיר חולון בין הרחובות ישראל גלילי, יהושע חנקין והאלוף ברקאי, בצמוד לקניון חולון ולפארק שמעון פרס ולמרכזי התרבות המובילים של העיר: מדיטק, מוזיאון העיצוב, המשכן לאומנות, מוזיאון הילדים, המוזיאון לקומיקס, דיאלוג בחשכה והמרכז לאומנות דיגיטלית.

בנוסף, האחוזה נמצאת במרחק נסיעה קצרה ממרכז תל אביב על אתרי הבילוי והפנאי המובילים שבה, ובסמוך לה ישנן תחנות תחבורה ציבורית רבות.

האחוזה תהיה מוכנה לאכלוס בשנת 2027.

———————————————
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים
על אחוזות רובינשטיין?
התקשרו ונשמח לעזור:
3616*
———————————————

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

דיור מוגן מומלץ: כך תדעו איך לבחור בדיור המוגן המתאים לכם ביותר

דיור מוגן הפך לאופציה אטרקטיבית ביותר עבור אוכלוסיית גיל הזהב בזכות סביבת מגורים מוגנת ובטוחה, מגוון רחב של פעילויות פנאי, תרבות וספורט, קהילה חברתית איתנה, שירותים רפואיים צמודים ואבטחה 24/7. כיום יש מגוון גדול של בתי דיור מוגן בארץ, כך שאפשרויות הבחירה רבות וההתלבטויות לא מעטות. לכן, ועל מנת לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה, במאמר […]

דיירי האחוזות מספרים על החיים בהן

צפו בדיירי אחוזות רובינשטיין מספרים על המעבר לאחוזות ועל החיים בהן >>

הטריקים והשטיקים במחירי דיור מוגן

עוברים לדיור מוגן? חשוב מאוד שתשימו לב לכל הסעיפים בחוזה המעבר  לאחר שהחלטתם לעבור לבית דיור מוגן, תקבלו לידיכם את הסכם הכניסה לבית. מטבע הדברים, כשמדובר במעבר לבית חדש המעניק מגוון גדול של שירותים, חוזה דיור מוגן הינו מפורט ומורכב.  ישנם הבדלים משמעותיים בין החוזים של רשתות הדיור המוגן השונות שמתבטאים בסופו של דבר במחיר […]

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619

    בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us