טוען...

החיים בדיור מוגן

קיץ באחוזות רובינשטיין: חוגגים במסיבות ואירועים שמחים

תאריך:09.09.23

קיץ חם במיוחד עובר על כולנו, אבל באחוזות רובינשטיין הוא לוהט במיוחד לא בגלל הטמפרטורות אלא בעיקר בשל מגוון האירועים והפעילויות סביב השעון שממלאים כל רגע בכיף, שמחה והנאה.

בכתבה הבאה בחרנו להציג כמה מהאירועים המרכזיים שנחגגו בכל אחת מהאחוזות שלנו: מסיבות קיץ, חגיגות יום האהבה ואירועים לכל המשפחה שבמרכזן פעילויות מהנות וחוויות לנכדים ולנינים.

הנה באה השמש: אירועי הקיץ הגדולים של אחוזות רובינשטיין

אחוזת בית הכרם. הופעה קיצית בפטיו הפורח

"מסביב לעולם" באחוזת בית הכרם בירושלים

כל אירוע ומועד באחוזות הוא סיבה למסיבה, ובוודאי שבוא הקיץ הוא סיבה כזו.
באחוזת בית הכרם האלגנטית והיפה חגגו הדיירים את תחילת הקיץ באירוע שהתקיים בפטיו הפורח. יחדיו הם נהנו מבריזה ירושלמית טובה המאפיינת את שעות הערב וממופע של אלעד גולדמן. משם קל היה טבעי להמשיך לריקודים בסגנונות שונים.

לאירוע הקיצי הנהדר בבית הדיור המוגן בירושלים הותאם כיבוד קליל – אבטיחים קרים, גבינה בולגרית וכמובן משקאות מרעננים.
האירוע היה כל כך מוצלח, שבאחוזת בית הכרם החליטו לקיים חגיגה נוספת לקראת סוף אוגוסט. הפעם נערך אירוע תחת הכותרת "מסביב לעולם" כשאת האווירה הרימו לשחקים צמד האומנים גילי ודליה שתיבלו את הערב בשירים מארצות שונות.
בהחלט חוויה עולמית משובחת!

רוקדים ומכירים באחוזת ראשונים

באחוזת ראשונים, דיור מוגן יוקרתי בראשון לציון, פתחו את הקיץ במסיבה מקפיצה עם מוטי יעקובי ושלישיית מיוסיק פלוס. הדיירים שרו, רקדו, נהנו מאבטיח וגבינה וגם – מהיכרות עם דיירים חדשים שנכנסו לאחרונה לאחוזה; רכזי השכונות, דיירים מתנדבים שמקדישים מזמנם לקלוט את המצטרפים החדשים, עלו לבמה, והציגו את הדיירים שנקלטו באחוזה בחודשים האחרונים. היה מרגש ושמח!

20 שנה לפולג
הופעה באחוזת פולג. מוסיקה וחברים

חוגגים 20 שנה לאחוזת פולג

באחוזת פולג, מבתי הדיור מוגן היוקרתיים והמובילים באזור השרון, חגגו את אירועי הקיץ בציון 20 שנה לאחוזה המרהיבה. לאירוע החגיגי הוזמנו גם בני משפחותיהם וחבריהם של הדיירים, וכולם נהנו מהפנינג חוצות שכלל אטרקציות לצעירים ולצעירים בנפשם.
בהתכנסות קצרה בין פעילות לפעילות נישאו גם דברי ברכה וצוינו נקודות מרכזיות על ציר דרכה של בית הדיור המוגן, שהוא כפר קסום ופורח בלב פרדסי השרון.
מדהים לגלות כמה נעשה בשני עשורים בלבד.

חגיגה לציון סוף הקיץ נערכה בחודש ספטמבר, בערב נעים ומהנה של ריקודים וחברה טובה. הזמרות לירן ספורטה ואורלי סולמון הקפיצו את הדיירים, ובין לבין נהנינו מפירות קיץ נהדרים ומשקאות מצננים.

חגיגה יוונית באחוזת צהלה

באחוזת צהלה, דיור מוגן בוטיק בצפון השקט של תל אביב, המתמחה בלייף סטייל ותרבות, נערכה חגיגה קיצית בפטיו היפיפה, באווירה ים תיכונית שמחה. הדיירים, ואורחיהם, נהנו ממאכלים מעולים, שתייה וכמובן – מוזיקה יוונית מקפיצה מפיו של הזמר ונגן הבוזוקי המופלא בני סילמן.

פטיו צהלה
אחוזת צהלה. מסיבה קיצית באווירה ים תיכונית

חוגגים באהבה גדולה: ט"ו באב באחוזות

אהבה היא אחד הערכים המרכזיים שלנו באחוזות רובינשטיין בכל יום בשנה, אבל בט"ו באב אנו חוגגים את האהבה באופן מיוחד.
עברו אלפי שנים מאז שנקבע ט"ו באב כיום הפיוס, האהבה והנחמה בעם ישראל, כשהמשנה מתארת את מנהג הלבוש בלבן, ולצד זה את יציאתן של בנות ישראל במחול. מאז ועד היום זרמו מים רבים בנהר, ובכל זאת נשמרת המסורת במרכיב המרכזי: אהבה.
באחוזות רובינשטיין חגגו את יום האהבה בצורות ייחודיות, כשכל אחוזה מביאה גרסת אהבה ייחודית משלה.

שירי אהבה באחוזת צהלה

באחוזת צהלה ציינו את יום האהבה בערב רומנטי וקסום.
במסגרת חוג הדרמה, בהנחייתו של הבמאי גדי קביאטק, התכנסו דיירי האחוזה לאירוע מרגש במיוחד: הקראת שירי אהבה סביב שולחנות רומנטיים שעוטרו בוורדים.
במהלך הערב הוקראו מכתבי אהבה מתקופות שונות, ולצידם מכתבי אהבה שכתבו ילדים למערכת עיתון צעירה, אשר הוסיפו קורטוב של תום למכתבים הבוגרים.
הערב הושלם עם שירתה הרומנטית של הזמרת עתליה לביא ועם כיבוד בסימן אהבה – יין ושוקולד.

לצד החגיגות משכו בני הזוג וילי ומריאנה קופרשמידט, דיירי אחוזת צהלה, את תשומת ליבה של התקשורת, כשהסיבה הייתה 60 שנים של זוגיות – ותק שאינו ברור מאליו. בני הזוג הוזמנו להתארח בתוכנית הבוקר של פאולה וליאון, ששודרה כמובן ביום האהבה עצמו, ועוררה סקרנות רבה בקרב הצופים, וגם מקרב דיירי האחוזה.

פאב של אהבה באחוזת פולג

באחוזת פולג הוקדשה תשומת לב רבה לעיצוב האולם המרכזי באחוזה כפאב קהילתי, שקושט והתמלא באלמנטים רומנטיים רבים: קוקטיילים בסימן אהבה, מתוקים בגוונים של ורוד ואדום, זרי בלונים אדומים ומרשימים ולוח השראה, שכל כולו הוקדש לאמירות על אהבה.
מרגש במיוחד היה לצפות בדיירים והדיירות שלבשו ללא יוצא מן הכלל בגדים לבנים, כשחיוך של אהבה והתרגשות מתנוסס על פניהם.
הזמרת שרית שחם הנעימה את זמנם של החוגגים שהצטרפו לשירתה ורקדו בהנאה.
את הערב סיכמו באחוזה באמירה: "אירוע של אהבת חינם, כי חייבים להיות שמח".

אהבה פולג

אין סוף לאהבה באחוזת ראשונים

באחוזת ראשונים חגגו בשלושה גלים את יום האהבה, כי כמו שאומרים "אין סוף לאהבה".
באירוע הראשון, בסימן "כל האהבות", רקדו הדיירים לקול הזמר יוני קלר ולהקתו, שהגישו שירי אהבה ברצף.
המעגל השני של החגיגות היה מתוצרת ביתית בלבד; שירת מקהלת ראשונים בניצוחו של איציק ינקלביץ ובליווי הפסנתרנית אסנת גונן, מילאה את האחוזה במיטב שירי אהבה מהזמר העברי. בהמשך הערב הקריאה ועדת תרבות קטעי אהבה, ואתגרה את הקהל בחידונים ובשעשועי זוגות. לבסוף, שיתפו מספר דיירים ודיירות בסיפורי אהבה מרגשים.

לקראת סוף חודש אוגוסט חגגו דיירי אחוזת ראשונים בפעם השלישית את האהבה.
בני הזוג קובי חיות (השף באחוזה) וזוגתו הזמרת לירן ספורטה שרו שירי אהבה בסימן "עוד לא אהבנו די", ומרגש היה לראות את הדיירים והדיירות מצטרפים לשירתם ורוקדים.

 

מסיבה ראשונים

אוהבים באחוזת ראשונים

אהבה ראשונים

נהנים עם הנכדים והנינים

באחוזות רובינשטיין מאמינים כי אחד המפתחות לחיים מאושרים הוא קשרים חזקים עם בני המשפחה וחוויות משותפות. לכן מתקיימים לאורך כל השנה אירועים לכל המשפחה, ובקיץ – ימי כיף מושקעים עם הנכדים והנינים.

מסיבת בריכה באחוזת צהלה

באחוזת צהלה נערכה מסיבה רב דורית – סבים, סבתות, נכדים ונינים שנפגשו לחגיגת צבעונית ותוססת, כשהלוקיישן המרכזי היה בריכת האחוזה האטרקטיבית.
אל הבריכה נוספו מתקני מים, שגרפו התלהבות רבה מצד הנכדים והנינים. בין מתקן מהנה אחד לשני נהנו האורחים הצעירים מפינוקים טעימים ומגוונים.
החגיגה נחתמה ב־Happy hour – למבוגרים בלבד עם משקאות שמצדיעים ל"יום הפינה קולדה הבינלאומי".

הפנינג משפחות ראשונים
משחקים באחוזת ראשונים. חוויות למבוגרים ולילדים

"משחקים כמו פעם" באחוזת ראשונים

באחוזת ראשונים הקדישו את יום הכיף ל"משחקים כמו פעם".
לקראת החגיגה הולבשה האחוזה במראה של מתחם פעילות ענק, כשבכל פינה הוצבו תחנות משחק, שסחפו אליהן מבוגרים וילדים כאחד. באזורים נוספים זכו האורחים והדיירים ליהנות מדוכני אוכל, משקאות ומתוקים. ומי שחפצו במזכרת מהיום הייחודי יכולים היו ליהנות משזירת צמה צבעונית בשערם.
את ההוכחה להצלחת האירוע סיפקו קולות הצחוק והשמחה שנשמעו לאורך כל היום וכמעט מכל פינה. "הצלחתם להוציא את הילדים מהמסכים לכמה שעות ולשחק יחד, ממש כמו פעם", סיכמה אחת הדיירות.

קצף פולג
חוגגים באחוזת פולג. הנאה צרופה לכל המשפחה

מתנפחים וג'אגלינג באחוזת פולג

באחוזת פולג נערך יום מלא בפעילויות לנכדים, נכדות, נינים ונינות. האירוע היה שזור בפעילויות של הנאה וכיף. מתקנים של מתנפחים, מזרקות מים, תותח בועות סבון, קרטיבים וסוכר על מקל.
האורחים הצעירים יצאו לאתנחתא חלקית רק כדי לצפות במופע ג'אגלינג מהפנט, וליהנות מארוחת צהרים שהגיעה מיד לאחריו. אחרי מנוחה קלה נמשך היום אל צפייה בסרט, עם פופקורן כמובן. ההורים שאספו את הילדים המרוצים סיכמו באמירה – "מזל שיש סבא וסבתא באחוזת פולג".

החיים באחוזות רובינשטיין מלאים בעניין, בעשייה ובפעילויות ספורט, תרבות וחברה סביב השעון, בהרצאות וטיולים, במפגשים חברתיים, ועוד ועוד; לצד כל אלה, אנו מקפידים לחגוג יחדיו באירועים שמחים מושקעים, שמגבשים עוד יותר את הקהילות האיכותיות שלנו.

רוצים לשמוע עוד פרטים על החיים בבתי הדיור המוגן של אחוזות רובינשטיין? להגיע לביקור ולהתרשם? דברו איתנו: 3616*

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

דיור מוגן מומלץ: כך תדעו איך לבחור בדיור המוגן המתאים לכם ביותר

דיור מוגן הפך לאופציה אטרקטיבית ביותר עבור אוכלוסיית גיל הזהב בזכות סביבת מגורים מוגנת ובטוחה, מגוון רחב של פעילויות פנאי, תרבות וספורט, קהילה חברתית איתנה, שירותים רפואיים צמודים ואבטחה 24/7. כיום יש מגוון גדול של בתי דיור מוגן בארץ, כך שאפשרויות הבחירה רבות וההתלבטויות לא מעטות. לכן, ועל מנת לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה, במאמר […]

דיירי האחוזות מספרים על החיים בהן

צפו בדיירי אחוזות רובינשטיין מספרים על המעבר לאחוזות ועל החיים בהן >>

הטריקים והשטיקים במחירי דיור מוגן

עוברים לדיור מוגן? חשוב מאוד שתשימו לב לכל הסעיפים בחוזה המעבר  לאחר שהחלטתם לעבור לבית דיור מוגן, תקבלו לידיכם את הסכם הכניסה לבית. מטבע הדברים, כשמדובר במעבר לבית חדש המעניק מגוון גדול של שירותים, חוזה דיור מוגן הינו מפורט ומורכב.  ישנם הבדלים משמעותיים בין החוזים של רשתות הדיור המוגן השונות שמתבטאים בסופו של דבר במחיר […]

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619


  בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

  background Call us
  Accessibility

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility

  Accessibility Statement

  array(0) { }