חצי יובל לאחוזת ראשונים

קפהולדת באחוזת ראשונים

לפני כחמישה חודשים, קיבלתי על עצמי להיות המארגנת מטעם הנציגות של קיום אירועי קפה הולדת. קיבלתי את התפקיד בהיסוס, בחשש, אך גם בשמחה. אין דבר נעים יותר מאשר לשמח אנשים ביום הולדתם.

לפני כחמישה חודשים, קיבלתי על עצמי להיות המארגנת מטעם הנציגות של קיום אירועי קפה הולדת. קיבלתי את התפקיד בהיסוס, בחשש, אך גם בשמחה. אין דבר נעים יותר מאשר לשמח אנשים ביום הולדתם. החשש נבע מחוסר ניסיון בנושא, וגם מהכניסה לנעליה הגדולות של נירה, שמילאה את התפקיד שנים רבות ובהצלחה רבה.

התחלה חדשה בדיור מוגן

קפהולדת באחוזת ראשונים – חוגגים 25 שנה

ביחד עם חברותיי, אהובה שולמן ועטרה אורן, העלינו רעיונות כיצד לרענן את האירוע ואילו חידושים להביא. ואומנם, ביצענו כמה ניסיונות כבר במסיבה הראשונה. הניסיון הראשון שהתקיים בחשש (כי לא ידענו מה תהיה תגובת החוגגים), היה להביא את כלות וחתני יום ההולדת לקדמת הבמה לצילום משותף ולקבלת ברכת נציגות הדיירים. ההיענות הפתיעה לטובה. וכך נשארה לחוגגים מזכרת מהמסיבה, אותה יכלו לשתף עם בני משפחתם.

מידע נוסף על אחוזת ראשונים

בכל אירוע נבחר נושא כגון אהבה, חופש, קיץ… ובו שילבנו קטעי קריאה ושירה, בליווי אומן שהנעים לנו את הזמן בנגינה ושירה בציבור. היה גם ניסיון להקרין סרטונים הומוריסטיים, רעיון שגם התקבל בשמחה. חידוש נוסף שאני מקיימת אותו באדיקות, הוא ביקור אצל כל דייר שיום הולדתו חל באותו יום, כדי לתת לו אישית את הברכה, בצירוף ממתק טעים.

ברצוני להודות לכל אלה שלוקחים חלק בקיום המסיבה, לטלי שעוזרת לי בבחירת הסרטונים והפעלתם, לטכנאים ששומרים שהכול יתנהל כשורה, לרעות שדואגת מאחורי הקלעים, למזכירות שמכינות את לוח החוגגים כולל התמונות, לשרה שדואגת לכסאות ועוד, לעודד גרוס הצלם שמנציח את האירוע ולכל חבריי וחברותיי שעוזרים לי בכל שאבקש. ונתראה בבריאות טובה, ב"קפהולדת" הבא!

———————————————
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים
על אחוזת ראשונים?
התקשרו ונשמח לעזור:

03-9786402

———————————————

חצי יובל לאחוזת ראשונים – יעל דגן

מי יכול להאמין שאחוזת ראשונים כבר בת חצי יובל שנים ויפה היא ופורחת כמו בראשונה. יש מבין דייריה המאריכים ימים והם כבני מאה שנים . ונושאים פנים אל ה 120- כל דייר – עולם ומלואו, כל אזרח ותיק – קורותיו עימו. לכל אדם תכלית לקיומו ומשפחה יש לו וחברים היקרים לליבו.

לפעמים קשה לקבל שינוי בחיים, להחליף את הישן והמוכר בחדש ולא ידוע. הפרידה תמיד קשה היא אך התקווה קלה ממנה, כי בכל שינוי טמונה התחלה חדשה והתרגשות נעימה. כך זורמים אנו עם החיים ומניחים להם להיטיב עימנו ולהאיר לנו פנים. ומה שנדרש אינו מסובך כלל לביצוע, רק שמחת חיים ואופטימיות נחוצים. אם כך נאחל לאחוזה ולכל הדיירים בריאות טובה ואריכות ימים.

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-2566


    בלחיצה על "שלח" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us