טוען...

דיירי אחוזות רובינשטיין מספרים

קפהולדת באחוזת ראשונים

לפני כחמישה חודשים, קיבלתי על עצמי להיות המארגנת מטעם הנציגות של קיום אירועי קפה הולדת. קיבלתי את התפקיד בהיסוס, בחשש, אך גם בשמחה. אין דבר נעים יותר מאשר לשמח אנשים ביום הולדתם.
תאריך:30.12.21

לפני כחמישה חודשים, קיבלתי על עצמי להיות המארגנת מטעם הנציגות של קיום אירועי קפה הולדת. קיבלתי את התפקיד בהיסוס, בחשש, אך גם בשמחה. אין דבר נעים יותר מאשר לשמח אנשים ביום הולדתם. החשש נבע מחוסר ניסיון בנושא, וגם מהכניסה לנעליה הגדולות של נירה, שמילאה את התפקיד שנים רבות ובהצלחה רבה.

התחלה חדשה בדיור מוגן

קפהולדת באחוזת ראשונים – חוגגים 25 שנה

ביחד עם חברותיי, אהובה שולמן ועטרה אורן, העלינו רעיונות כיצד לרענן את האירוע ואילו חידושים להביא. ואומנם, ביצענו כמה ניסיונות כבר במסיבה הראשונה. הניסיון הראשון שהתקיים בחשש (כי לא ידענו מה תהיה תגובת החוגגים), היה להביא את כלות וחתני יום ההולדת לקדמת הבמה לצילום משותף ולקבלת ברכת נציגות הדיירים. ההיענות הפתיעה לטובה. וכך נשארה לחוגגים מזכרת מהמסיבה, אותה יכלו לשתף עם בני משפחתם.

מידע נוסף על אחוזת ראשונים

בכל אירוע נבחר נושא כגון אהבה, חופש, קיץ… ובו שילבנו קטעי קריאה ושירה, בליווי אומן שהנעים לנו את הזמן בנגינה ושירה בציבור. היה גם ניסיון להקרין סרטונים הומוריסטיים, רעיון שגם התקבל בשמחה. חידוש נוסף שאני מקיימת אותו באדיקות, הוא ביקור אצל כל דייר שיום הולדתו חל באותו יום, כדי לתת לו אישית את הברכה, בצירוף ממתק טעים.

ברצוני להודות לכל אלה שלוקחים חלק בקיום המסיבה, לטלי שעוזרת לי בבחירת הסרטונים והפעלתם, לטכנאים ששומרים שהכול יתנהל כשורה, לרעות שדואגת מאחורי הקלעים, למזכירות שמכינות את לוח החוגגים כולל התמונות, לשרה שדואגת לכסאות ועוד, לעודד גרוס הצלם שמנציח את האירוע ולכל חבריי וחברותיי שעוזרים לי בכל שאבקש. ונתראה בבריאות טובה, ב"קפהולדת" הבא!

———————————————
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים
על אחוזת ראשונים?
התקשרו ונשמח לעזור:

03-9786402

———————————————

חצי יובל לאחוזת ראשונים – יעל דגן

מי יכול להאמין שאחוזת ראשונים כבר בת חצי יובל שנים ויפה היא ופורחת כמו בראשונה. יש מבין דייריה המאריכים ימים והם כבני מאה שנים . ונושאים פנים אל ה 120- כל דייר – עולם ומלואו, כל אזרח ותיק – קורותיו עימו. לכל אדם תכלית לקיומו ומשפחה יש לו וחברים היקרים לליבו.

לפעמים קשה לקבל שינוי בחיים, להחליף את הישן והמוכר בחדש ולא ידוע. הפרידה תמיד קשה היא אך התקווה קלה ממנה, כי בכל שינוי טמונה התחלה חדשה והתרגשות נעימה. כך זורמים אנו עם החיים ומניחים להם להיטיב עימנו ולהאיר לנו פנים. ומה שנדרש אינו מסובך כלל לביצוע, רק שמחת חיים ואופטימיות נחוצים. אם כך נאחל לאחוזה ולכל הדיירים בריאות טובה ואריכות ימים.

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

דיור מוגן מומלץ: כך תדעו איך לבחור בדיור המוגן המתאים לכם ביותר

דיור מוגן הפך לאופציה אטרקטיבית ביותר עבור אוכלוסיית גיל הזהב בזכות סביבת מגורים מוגנת ובטוחה, מגוון רחב של פעילויות פנאי, תרבות וספורט, קהילה חברתית איתנה, שירותים רפואיים צמודים ואבטחה 24/7. כיום יש מגוון גדול של בתי דיור מוגן בארץ, כך שאפשרויות הבחירה רבות וההתלבטויות לא מעטות. לכן, ועל מנת לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה, במאמר […]

דיירי האחוזות מספרים על החיים בהן

צפו בדיירי אחוזות רובינשטיין מספרים על המעבר לאחוזות ועל החיים בהן >>

הטריקים והשטיקים במחירי דיור מוגן

עוברים לדיור מוגן? חשוב מאוד שתשימו לב לכל הסעיפים בחוזה המעבר  לאחר שהחלטתם לעבור לבית דיור מוגן, תקבלו לידיכם את הסכם הכניסה לבית. מטבע הדברים, כשמדובר במעבר לבית חדש המעניק מגוון גדול של שירותים, חוזה דיור מוגן הינו מפורט ומורכב.  ישנם הבדלים משמעותיים בין החוזים של רשתות הדיור המוגן השונות שמתבטאים בסופו של דבר במחיר […]

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619

    בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us