החיים בדיור מוגן

שירות חדש לדיירים העוברים לאחוזת ראשונים: סרטון וירטואלי בבית הקודם כמזכרת מרגשת

העזיבה של הבית לצורך מעבר אל בית הדיור המוגן, עשויה להיות לא פשוטה מבחינה רגשית, גם אם הבית כבר לא נוח ומתאים לצרכים המשתנים. באחוזת ראשונים החליטו להעניק מתנה מיוחדת לדיירים החדשים שמגיעים להתגורר באחוזה: טיול וירטואלי ייחודי בבית הקודם, שזמין להם בכל רגע ומכל מכשיר

את השירות החדש – סרטון וירטואלי בבית הקודם – מעניקה חברת "הביתה.אונליין", שעובדיה מגיעים לבית הדיירים ומתעדים אותו.
כל מה שהופך את הבית למוכר ואהוב נקלט במצלמות – והופך להיות נגיש לתמיד.
כך, לצד החיים באחוזה המתנהלים בנוחות מיטבית, בדירות מעוצבות ומאובזרות, תוך הנאה מביטחון רפואי, אישי וחברתי – הדיירים לא מותירים מאחור את הזיכרונות!

איך זה עובד? לאחר התיעוד, כל דייר ודיירת ובני משפחותיהם יכולים לשתול בסיור רגעים מרגשים מחיי הבית והמשפחה: תמונות, סרטונים, קטעי סאונד. ברגע שהצופה בסיור מגיע לפינה בעלת משמעות מיוחדת, הוא יכול ללחוץ עליה והקטעים מוקרנים ומושמעים על המסך. עם המעבר של הדיירים לאחוזה, הם מקבלים כרטיס אישי שיאפשר להם כניסה מאובטחת לסיור הפרטי שלהם.

בחודשים האחרונים נסרקו דירות של כמה דיירים חדשים באחוזה. אחת מהן היא עדנה שגיא, תושבת ראשון לציון שנים רבות, אשר בביתה הקודם גידלה את שני ילדיה, שהיום הם עצמם הורים, לארבעת הנכדים של עדנה. בזמן הקורונה עדנה חשה לראשונה את הבדידות והמרחק מהילדים ולכן היא החליטה לעבור לאחוזה. עדנה מספרת כי היא מאושרת ושמחה מהמעבר ומקיימת באחוזה חיים פעילים ומהנים, שכוללים הרבה משחקי ברידג'.

 

עדנה שגיא, לצד דירתה החדשה באחוזת ראשונים

 

למעשה עדנה היא זוכת פרסים וגביעים רבים במשחק הברידג'. היא התחילה את מסעה עם הברידג' לפני שנים רבות, כשראתה את בעלה משחק וחשבה שגם היא יכולה. היא הצטרפה אליו, ולאחר זמן לא רב הם הפכו לזוג בלתי מנוצח בברידג'. בעלה נפטר לפני 17 שנה ומאז היא משחקת עם פרטנרית אחרת, עד היום!
בסיור הוירטואלי בביתה, וגם בביתה הנוכחי באחוזה, אפשר לראות את כל הגביעים והמדליות שעדנה זכתה בהם. עדנה היא גם תכשיטנית חובבת, ובסיור שלה אפשר לראות את כל התכשיטים שיצרה.

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-2566


    בלחיצה על "שלח" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us