טוען...

דיירי אחוזות רובינשטיין מספרים

תמר ברקן מאחוזת ראשונים מספרת על הפעם הראשונה שבה צילמה במצלמת וידאו

"הצילום שאני לעולם לא אשכח הוא צילום העגורים באגם החולה״
תאריך:21.07.21

"אני ילידת ראשון לציון, ובה גדלתי, למדתי וחייתי כל השנים. למדתי במכללת לוינסקי ובמשך שנים רבות הייתי גננת ובהמשך מנהלת מרכז העשרה.

עם פרישתי, לפני יותר מ-20 שנה, חיפשתי לי עיסוק שישלב עניין ויצירה. הצטרפתי לטלוויזיה הקהילתית בראשון לציון כמתנדבת והתחלתי לעסוק בהכנת כתבות לטלוויזיה. עברתי בהתחלה קורס שבו למדתי את כל מה שצריך לדעת: חיפוש נושא, כתיבת תסריט וצילום. אני הכי אהבתי לצלם. למדתי את זה לאט לאט תוך כדי
התנסות. הצילום שאני לעולם לא אשכח הוא צילום העגורים באגם החולה – נסעתי לשם לטיול והייתי בקרון הפתוח שעובר קרוב מאוד לעגורים. צילמתי אותם במעופם והתוצאה הייתה מרהיבה. התנדבתי במקום במשך כ-20 שנה ונהניתי מזה מאוד.

תמר ברקן

לפני כשנתיים עברתי לאחוזת ראשונים עם עמי בעלי. הוא מאוד התנגד בהתחלה, אבל אני הרגשתי זה הזמן הנכון עבורנו לעבור לדיור מוגן כדי ליצור קשרים חברתיים חדשים וגם כדי לא להיות למעמסה עבור הילדים. היום כבר התאקלמנו ואנחנו נהנים מהפעילויות הרבות: חוגי אומנות, התעמלות, אימוץ ילדי קבוצת הכדורגל ואירועי תרבות.
מאז שעברתי לאחוזה אני מתגעגעת לצילום. החלטנו להקים טלוויזיה קהילתית מקומית של האחוזה. התחלנו לעבוד על זה עם דייר באחוזה שיודע לערוך סרטים, ואני ממש מקווה שזה יתפתח וימשיך. זה עיסוק שמאוד מעניין ומספק אותי".

———————————————-
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים 
על אחוזת ראשונים?

התקשרו ונשמח לעזור:
03-9786402

———————————————-

** מתוך פרויקט "הפעם הראשונה שלי" שפורסם במגזין אחוזות רובינשטיין, שבו מספרים דיירי האחוזות על הפעם הראשונה שלהם בתחומים שונים. 

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619


  בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

  background Call us
  Accessibility

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility

  Accessibility Statement

  array(0) { }