לא מפסיקים לשיר: הכירו את חברי להקת "צעירים לנצח" של בית הדיור המוגן אחוזת בית הכרם

טווח הגילאים של חברי להקת "צעירים לנצח" של בית הדיור המוגן הוא 80 פלוס, כשהמבוגר ביותר בן 97. עכשיו הם מספרים על העבודה הקשה על הבמה עם חזרות שבועיות. לוח ההופעות המלא. וייצוג המדינה בפסטיבלים בינלאומיים בתקופת הטרום קורונה. "כשאנחנו מופיעים", הם מספרים, "פתאום לא כואב שום דבר, יש בנו רק שמחה"
אחוזת בית הכרם | 23 ינואר 2022 | פורסם בmynet ירושלים

מי שרוצה הוכחה לכך שליצירה, שמחת חיים ועשייה אין גיל, צריך לקרוא את הסיפור הבא על להקת "צעירים לנצח" של בית הדיור המוגן של אחוזת בית הכרם. להקת "צעירים לנצח" של בית הדיור המוגן אחוזת בית הכרם, שהמבוגר בה הוא בן 97 (!!!), הופיעו בפסטיבלים בארץ ובעולם ועכשיו גם חולמים להופיע בפני נשיא המדינה יצחק הרצוג. בין חברי הלהקה אפשר למצוא את המנהל המיתולוגי של בית הספר בית הכרם, אימו של מייסד מובילאיי, אנשי חינוך ופנסיונרים של משרדי ממשלה ששוכחים הכל כשהם עולים על הבמה. כי בדיוק כמו שמה של הלהקה, סמלם המסחרי הוא "צעירים לנצח".
הלהקה הייחודית "צעירים לנצח" המורכבת מבני הגיל השלישי, דיירי אחוזת בית הכרם, בית דיור מוגן בירושלים, משתתפים מזה שנים במופעים בארץ וגם לצד להקות בינלאומיות מכל העולם, כמו בפסטיבל באיטליה, בתקופה שלפני הקורונה. אגב, אם תהיתם, כ־20 מבין חברי להקת "צעירים לנצח", של אחוזת בית הכרם הם בגילאי 80 עד 97.

לכתבה המלאה >>

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-2566


    בלחיצה על "שלח" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us