טוען...

אישה מבוגרת מביטה הצידה

היה לי ברור שאתרום את השיער שלי לחולת סרטן

תרצה וייזר, 71, התברכה בשיער שופע, שאותו לא צבעה מעולם. כשרופא הציע לה על תרומת שיער השיבה שלה לחולות סרטן הזקוקות לפאה היא לא חשבה פעמיים, ומאז עושה זאת אחת לשנתיים.
אחוזת פולג | 13 אפריל 2022 | פורסם במוטק'ה

לתרצה וייזר בת ה-71 יש רעמת שיער שיבה מרהיבה, בגוונים טבעיים ונפלאים. המחשבה לתרום אותו לא עלתה בדעתה. וייזר גרה בדיור מוגן באחוזת פולג, לשם עברה בגיל 65 כשבעלה האהוב לארי, עבד בשגרירות ארה"ב. עד שיום אחד לפני עשר שנים, בעודה יושבת בחדר ההמתנה בבית החולים שם אושפז בעלה לא מעט,  פנה אליה רופא צעיר, ושאל אם חשבה פעם לתרום את שיערה הנהדר לחולות סרטן. וייזר לא חשבה פעמיים. "אמרתי לו שלא חשבתי על זה אף פעם, אבל אין לי שום התנגדות לתרום את השיער", היא מספרת. "זאת הייתה אחת ההחלטות הקלות והבהירות ביותר שקיבלתי בחיי". מאז, כל שנתיים וחצי היא אצל הספר שלה. הוא שוזר את שערה לצמה עבה, גוזר, וזו נשלחת היישר אל עמותת "זיכרון מנחם", שמכינה ממנה פאה. בשביל וייזר זה בילוי קצר במספרה, בשביל חולת סרטן מבוגרת שאיבדה את שיערה כתוצאה מטיפולים כימותרפיים, זה עולם ומלואו.

 

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-6619


  בלחיצה על "שליחה" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

  background Call us
  Accessibility

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility

  Accessibility Statement

  array(0) { }