כאשר אתם עוברים לבית הדיור המוגן בירושלים, אחוזת בית הכרם, אתם מצטרפים לקהילה תוססת של אנשים שאוהבים את החיים הטובים. הפעילות הקהילתית והחברתית באחוזה, בין אם מדובר ביוזמות של האחוזה או בהתארגנויות פרטיות של הדיירים, ממלאת כל שעה פנויה בתוכן מעשיר ומהנה. באחוזה תוכלו להשתתף באופן יומיומי בהרצאות על נושאים מגוונים ומרתקים, ליהנות משלל חוגים, לשמור על כושר בבריכה ובמועדון הספורט ולבלות את זמנכם בקרב קהילה נעימה ואיכותית במיוחד.

באחוזת בית הכרם תמיד יש מה לעשות – ותמיד יש עם מי לעשות אותו!

מקהלת "מצהלות הכרם" בהופעה

מקהלת “מצהלות הכרם” בהופעה

נפגשים בלובי: הלובי המפואר של אחוזת בית הכרם משמש גם כמקום מפגש אהוב עם השכנים והחברים. מכאן יוצאים אל העיר, עולים אל הדירות המרווחות, עוברים לבריכה, לחדר הכושר או לכל אחת משלל הפעילויות המתקיימות באחוזה.

בקצב ספורטיבי: באחוזת בית הכרם עומד לרשותכם מרכז ספורט מתקדם וחדשני הכולל חדר כושר משוכלל ומאובזר במכשירים חדישים (ובו השגחה והדרכה צמודות), אולם ספורט וחדרי חוגים בהם תוכלו להשתתף בחוגי התעמלות בונת עצם, התעמלות במים, מחול אירובי, פלדנקרייז, יוגה וטאי-צ’י.

שחייה נעימה: במרכז הספורט של אחוזת בית הכרם גם בריכת שחיה מקורה, הפועלת בכל ימות השנה ומחוממת בחורף. בצמוד לבריכה ג’קוזי מפנק בו תוכלו להירגע עם החברים וכן סאונה רטובה ויבשה.

אבירי השולחן הארוך: אם אתם אוהבים אתגרים – שולחן הביליארד הוא בדיוק בשבילכם. הרבה כבוד ויוקרה נמצאים סביב השולחן האהוב על דיירי האחוזה שמבלים לצדו שעות רבות.

בחוגי היצירה

בחוגי היצירה


היצירה המושלמת: 
חובבי האמנות והיצירה ישמחו לגלות את חוגי היצירה המגוונים שמציעה אחוזת בית הכרם ובהם ציור, פיסול, קרמיקה, ציור על עץ, גילוף בעץ, עיצוב בדים, ויטראז’ ועוד. אם אין לכם עדיין תחביב יצירתי – זה הזמן להתחיל!

מועדון הספר הטוב: היכנסו לספריה של אחוזת בית הכרם. ששש… קוראים כאן! ההיצע עצום: אלפי ספרים במגוון תחומים ושפות שיספקו לכם גירויים אינטלקטואליים אינסופיים.

מרחיבים את הדעת: באחוזת בית הכרם מתקיימות מגוון הרצאות בנושאים מגוונים ומרתקים בתחומים כמו פוליטיקה, תרבות ויהדות, המאפשרות לכם להרחיב את הדעת ולספק את הסקרנות.

מרכז העניינים: העיר לא נשארה מאחור – מרכז קניות צמוד למבנה ואתם מוזמנים לבקר, לשתות קפה עם חברים, למצוא מתנה מפנקת לבן הזוג או לנכד ולערוך סידורים בבנק.

מפגשים וטיולים: לבד מכל אלה, האחוזה מארגנת מפגשים חברתיים, טיולים, סיורים ומסיבות ריקודים.


אין רגע דל: הרצאות, סרטים, מסיבות, חוגים, ספורט, טיולים ועוד מבחר פעילויות ואירועים.
 

ל
פירוט הפעילויות והאירועים, לחצו כאן

לפרטים נוספים:  1-800-222-999

———————————————————————————–