כל דייר הוא, לפני הכל, אדם הזקוק לסביבה תומכת, מטופחת, יחס אישי, חברה, תרבות וחיים מלאים ועשירים ככל הניתן. לכן אנו עושים רבות על מנת שהדיירים ירגישו בבית כבר מהרגע הראשון. דיירי אחוזת בית הכרם המתקשים בפעולות היומיום ו/או הופכים לסיעודיים, יכולים לעבור אל אגפי הדיור התומך המתקדמים של האחוזה (הנפרדים מהדיור המוגן), ולקבל בהם שירותים וטיפולים סיעודיים מלאים או חלקיים, ללא נטל על הקרובים.

סיעוד ודיור תומך בבית אבות סיעודי בירושלים - אחוזת בית הכרםסיעוד ודיור תומך – אגף PrivateCare:

טיפול סיעודי אישי בדירת מגורים פרטית באגף התומך באחוזה. התוכנית הטיפולית-סיעודית PrivateCare היא תחליף מתקדם ומודרני לאשפוז הסיעודי המקובל. התוכנית מיועדת לאלה המבקשים להוסיף ולקיים את עצמאותם ואת אורח חייהם הרגיל, גם כאשר גופם בוגד בהם וגם כאשר הם זקוקים לסיוע סיעודי. התוכנית מאפשרת לדייר לזכות בטיפול סיעודי איכותי בדירתו הפרטית שבאגף הטיפולי של האחוזה, לפי רצונו וצרכיו ותוך שמירה קפדנית על פרטיותו ועצמאותו. כל דייר רשאי להעסיק מטפל המעניק לו טיפול אישי צמוד. לפרטים נוספים, לחצו כאן

אגף החלמה:

תקופת החלמה מניתוח או אשפוז עלולה להיות ממושכת, וקשה להתמודדות לך ולבני משפחתך. בדיוק לשם כך הקימו באחוזת בית הכרם, בית אבות בירושלים, תוכנית החלמה ייחודית, המספקת שירותים סיעודיים ורפואיים ברמה הגבוהה ביותר. האגף מיועד לאנשים המעוניינים להחלים בנוחות המרבית ובתנאים הטובים ביותר לאחר ניתוח או אשפוז, או להעניק מעט זמן פנוי למשפחה כאשר יקירם בטיפולנו הסיעודי המסור.


אגפי הדיור התומך וההחלמה משרתים גם לקוחות שאינם דיירי הבית | ניתן להגיע לתקופת התנסות
אחוזת בית הכרם | בית אבות סיעודי בירושלים

לפרטים נוספים: 1-800-222-999 או במייל info_ker@arubi.co.il