כאשר אתם עוברים לדיור המוגן של אחוזת צהלה אתם מצטרפים לקהילה תוססת של אנשים שאוהבים את החיים הטובים.

הפעילות הקהילתית והחברתית באחוזה, בין אם מדובר ביוזמות של האחוזה או בהתארגנויות פרטיות של הדיירים, ממלאת כל שעה פנויה בתוכן מעשיר ומהנה. באחוזה תוכלו להשתתף באופן יומיומי בהרצאות על נושאים מגוונים ומרתקים, ליהנות משלל חוגים, לשמור על כושר בבריכה ובמועדון הספורט ולבלות את זמנכם בקרב קהילה נעימה ואיכותית במיוחד.

באחוזת צהלה תמיד יש מה לעשות – ותמיד יש עם מי לעשות אותו!

נפגשים בלובי: בלובי המפואר של אחוזת צהלה תפגשו תמיד חיוך חברי ומוכר. זהו מקום המפגש העיקרי של בני הבית ושל הצוות המסור. מהלובי תוכלו להמשיך אל כל אחת מהאפשרויות הנפלאות שמציעה האחוזה: ליצור בחדרי החוגים, שבהם מתנהלות פעילויות שונות ומגוונות, לשחות בבריכה, להתעמל בחדר הכושר, לצאת לפטיו הפורח, להזמין ארוחה קלה בקפיטריה ועוד.

בקצב הקאנטרי: כיאה לבית דיור מוגן יוקרתי בתל אביב, הקאנטרי של אחוזת צהלה כולל את כל מה שצריך כדי לשמור על הכושר בהתמדה ובהנאה: חדר הכושר של האחוזה מצויד ומאובזר במכשירים חדישים. גם אם מעולם לא ניסיתם בעבר לצעוד על הליכון – אל דאגה: כאן תוכלו ליהנות מהדרכה צמודה ומהשגחה. בקאנטרי תוכלו ליהנות גם משפע של חוגים: התעמלות בונת עצם, התעמלות במים, התעמלות מדרגה, פלדנקרייז, יוגה, צ’י קונג וטאי-צ’י.

שחייה נעימה: הקאנטרי המפנק של אחוזת צהלה כולל גם בריכה – קרובה, זמינה, מחוממת גם בחורף ועומדת לרשותכם לשחייה או לישיבה על כיסא נוח תחת קרני השמש החמימות, עם ספר ומשקה. בלילות הקיץ החמים מתקיימים אירועים סביב הבריכה, בהם ניתן ליהנות ממוזיקה, ניחוחות ברביקיו ואם תרצו – אפילו ריקודים.

תצוגת אופנה חגיגית שנערכה באחוזת צהלה, בכיכובן של דיירות האחוזה ודוגמניות מקצועיות.

תצוגת אופנה שנערכה באחוזת צהלה, בכיכובן של דיירות האחוזה ודוגמניות מקצועיות

נרגעים בג’קוזי: סיימתם להתעמל? עכשיו, כמובן, מומלץ לתפוס קצת שלווה עם החברים בג’קוזי ובסאונה.

אבירי השולחן הארוך: אם אתם אוהבים אתגרים – שולחן הביליארד הוא בדיוק בשבילכם. הרבה כבוד ויוקרה סובבים את השולחן האהוב כל כך על דיירי האחוזה, שמבלים לצדו שעות רבות.

מועדון הספר הטוב: היכנסו לספריה של אחוזת צהלה. ששש… קוראים כאן! ההיצע עצום: אלפי ספרים במגוון תחומים ושפות שיספקו לכם גירוי אינטלקטואלי אינסופי.

מרחיבים את הדעת: באחוזה מתקיימות הרצאות על נושאים מגוונים ומרתקים בתחומים כמו פוליטיקה, תרבות ויהדות, המעניקים לכם אפשרות להרחיב את האופקים ולהתחדש מדי יום.

החוגים הנכונים: באחוזת צהלה מתקיימים חוגים שונים ומגוונים – ציור, פיסול, קרמיקה, ציור על עץ, אמנות נייר, אמנות שימושית, דרמה, מקהלה וריקודי שורות.

חברי וחברות החוג לריקודי שורות בהופעה

חברי וחברות החוג לריקודי שורות בהופעה

מפגשים וטיולים: מעבר לכל הפעילויות שפורטו, האחוזה מארגנת גם מפגשים חברתיים כמו טיולים, מסיבות ריקודים וערבי ליל קיץ ליד הבריכה.

דיור מוגן בלי רגע דל: הרצאות, סרטים, מסיבות, חוגים, ספורט, טיולים ועוד מבחר פעילויות ואירועים. לפירוט האירועים והפעילויות, לחצו כאן

לפרטים נוספים: 1-800-217-217