מועדון ידידי אחוזת ראשונים – חווים את החיים הטובים

אחוזת ראשונים מזמינה אתכם, בני 70 פלוס, להיות פעילים במועדון ידידי האחוזה: להתרשם מאורח החיים, להשתתף בחוויות ובפעילויות המגוונות, להכיר את קהילת הדיירים החמה ואת צוות העובדים המסור, ובקיצור – ליהנות יחד עמנו מהחיים הטובים.

ללוח הפעילויות הרבעוני של מועדון הידידים, לחצו כאן

 

מועדון הידידים: בית דיור מוגן אחוזת ראשונים

 

מחקרים בתחום, כמו גם ניסיוננו הרב, מלמדים כי החיים בקרב קהילה חברתית חמה ותומכת בתוספת לפעילות מגוונת לגוף, למוח ולנפש, תורמים לאיכות חיים ולאריכות ימים. אנחנו, צוות אחוזת ראשונים, שמנו לנו למטרה לטפח את הבריאות והאושר של דיירינו, ואנו מזמינים אתכם להצטרף לתכנית “אורח חיים בריא” המופעלת באחוזה.

לצד פעילויות ספורט, תרבות, פנאי וקהילה מגוונות, מציעה האחוזה את מערך שירותי הבריאות המקיף ביותר מבין כל בתי הדיור המוגן בארץ, שמירה והשגחה רפואית 24 שעות ביממה, מרכז רפואי – “ראשונים מדיקל מסנטר” הכולל קופות חולים, רופאים מומחים, מעבדות, מכוני דימות ועוד, וכן מרכז קניות ובילוי הכולל סופרמרקט, בנק, בית מרקחת, מסעדות ומגוון חנויות נוספות.

באמצעות חברות במועדון הידידים תוכלו ליהנות מחוגים מגוונים, מטיולים וסיורים, מהרצאות ומופעים. תוכלו להכיר את הדיירים שלנו ולשמוע מהם ממקור ראשון על החיים הטובים באחוזת ראשונים.

מחכים לכם בלב חם ובזרועות פתוחות.

בידידות, צוות אחוזת ראשונים

לפרטים נוספים: 03-9626211