התקשרו: 3616*

 
תפריט-לחצו לפתיחה
 

איזה יופי!

זו אחר זו הן עלו על השטיח האדום לקול תשואות הקהל – יפות ומטופחות, לבושות במיטב המלבושים של מיטב המעצבים – דוגמניות בשנות ה-20 לחייהן לצד דיירות אחוזת צהלה, שהמבוגרת בהן בת 88.

צפו בכתבה מתוך “חדשות הבידור”:

 

אחוזת צהלה לבשה חג בבוקר אחד, שכולו יופי ושמחת חיים. מאות דיירים, אורחים ומבקרים נהנו ממזג האוויר הנאה, שהתאים באופן מושלם לחגיגת האופנה שהתקיימה באחוזה.

יריד צבעוני של ביגוד ומוצרי קוסמטיקה התקיים בחצר היפה שטופת השמש, וסביב השולחנות שבמסעדת האחוזה ישבו קבוצות נרגשות ונהנו מכיבוד קל ומקפה.

דוגמנית באחוזה

 מנכ"לית האחוזה, חגית פינטו, עם הדוגמניות

מנכ”לית האחוזה, חגית פינטו, עם הדוגמניות

לפני שהחלה תצוגת האופנה ביצעו חברי החוג לריקודי שורות של אחוזת צהלה, בהדרכת נעמן יזרעאלי, שני ריקודים לצלילי מוזיקה קצבית, שהלהיבו מאוד את הקהל.

לאחר מכן פנתה מפיקת התצוגה שלווה בן גל אל הקהל ואמרה: “אני מצהירה בזאת שהביטוי ‘העולם שייך לצעירים’ כבר לא רלוונטי. העולם שייך לכולנו!”. בכך נתנה את האות לתחילת התצוגה.

דוגמניות באחוזה

החוג לריקודי שורות של אחוזת צהלה בהופעה

החוג לריקודי שורות של אחוזת צהלה בהופעה

דוגמניות האחוזה – לידיה אבידן, לילי שניצר, חנה אדמון, מרי שמר, רות אזולאי, נחמה גרשוביץ’, מילה גת, אופירה הולדנר, נטי יוסופוביץ’ ולוטי אברמוביץ’ –  עלו נלהבות בצעדי ריקוד קלילים; לצדן פסעו דוגמניות כמו ליהיא גרינר (“האח הגדול”), רוית אסף (מלכת היופי לשעבר ובעלת רשת בתי ספר לאיפור ומקצועות היופי בהווה), איב צור (“היפה והחנון”) ועוד.

הדוגמניות הציגו דגמים של מיטב המעצבים ובהם גלית לוי, פראו-בלאו, יואב מאיר, רעומה זק”ש ושרה מילר.

מילה גת, בת 88, עם נכדה יובל בן העשר

מילה גת, בת 88, עם נכדה יובל בן העשר

“זו אחת התצוגות הכי שוות שהייתי בהן”, אמרה ליהיא גרינר. “יש כאן את הנשים הכי אמיתיות – בחורות כמוני, שממלאות את הבגד. דיברתי עם כמה מהן וכולן ברמה ממש גבוהה. אני מאחלת לעצמי חיים כאלה”.

“זו הייתה חוויה מאוד נחמדה”, הוסיפה דיירת האחוזה מילה גת, בת 88, שעלתה על השטיח האדום לכל תשואות הקהל עם נכדה, יובל בן העשר. “הזמנתי לכאן את הנכד שלי כדי שיוכל להגיד יום אחד לילדיו: ראיתי את סבתא שלי מדגמנת בגיל 88”.

דוגמיות באחוזה

שלווה בן גל סיכמה: “הופעתי בכל העולם וזו אחת החוויות הכי המדהימות שהיו לי,  שפשוט גורמת לי להזיל דמעות של התרגשות. אחוזת צהלה היא פשוט גן עדן בהתגלמותו. האווירה, היחסים בין הדיירים והעובדים – זה ממש נדיר”.

יש לך טיפ לסטייל בגיל מבוגר?

“ראשית, כל עוד את עומדת מול הראי ומתפעלת מעצמך ולא מתפוצצת מצחוק – סימן שאת נראית מיליון דולר. ועוד משהו, שאני נוהגת לומר בהרצאות שלי: אין צורך להוציא כסף רב. בכל שנה תשלחי לניקוי יבש שני פריטים שאת אוהבת במיוחד – ואת מסודרת”.

יצירת קשר

 • האחוזות*
  0
 • שם מלא*full name
  1
 • טלפון*full name
  2
 • אימייל*full name
  3
 • הערות*something more
  4
 • תקנון*you like
  קראתי את
  5
 • 6
 • 7
 • Email*a valid email address
  8