התקשרו: 3616*

 
תפריט-לחצו לפתיחה
 

ברוכים הבאים לאחוזת צהלה!

כל דייר שעובר לאחוזת צהלה זוכה לחנוכת בית חגיגית, מושקעת ומרגשת

עשרות אורחים התכנסו באווירה נרגשת ושמחה בחדר פרטי ורחב ידיים בדיור מוגן אחוזת צהלה. הם הגיעו לחגוג עם חבריהם, תמי ודב שנער, את המעבר לדירתם החדשה באחוזת צהלה. השולחנות נערכו בכל טוב לבראנץ’ מפנק, ולצדם הוצגה תערוכה מציוריה היפים של תמי, המציירת מזה עשר שנים.  תמי ודב נשאו נאומים קצרים, מחויכים ונרגשים, כוסיות לחיים חגיגיות הושקו, ולאחר מכן עברו בני הזוג בין אורחיהם – חברים טובים ובני משפחה – וחגגו יחד עמם את ההתחלה החדשה. “זו הייתה חוויה חד פעמית”, מספרת תמי. “צוות האחוזה ארגן את המקום ודאג לכל דבר בצורה הטובה ביותר. התערוכה הוצגה בצורה מכובדת ויפה, והתחושה הייתה נפלאה”.

הדיירת תמי שנער בחנוכת ביתה. "חוויה חד-פעמית"

הדיירת תמי שנער בחנוכת ביתה. “חוויה חד-פעמית”

כל דייר חדש שנכנס לאחוזת צהלה זוכה לחנוכת בית חגיגית, שאליה הוא מזמין אנשים כרצונו. האירוע נפתח בסיור באחוזה ובדירת הדייר, ולאחר מכן מוזמנים האורחים לבראנץ’ עשיר ומפנק, הכולל גם תוכן אמנותי: הרצאה, הופעה מוזיקלית או תערוכה המציגה את יצירותיו של הדייר (כפי שהיה במקרה של בני הזוג שנער).  “אנו סבורים כי האירוע תורם למעבר המוצלח, מכיר את האחוזה לחבריהם של הדיירים ומאפשר לכולם להרגיש בבית. בדיוק כמו שהם צריכים לחוש”, אומרת אילנה שרבני, מנהלת המכירות של אחוזת צהלה.

ואכן, אירועי חנוכת הבית זוכים לשבחים רבים הן מהדיירים והן מאורחיהם. “מסיבת חנוכת הבית שערכתם לי השבוע הייתה הצלחה גדולה”, כתבה לצוות אחוזת צהלה הסופרת נגה מרון, אשר עברה לאחוזה השנה. “האורחים שלי טילפנו למחרת ואמרו שנהנו מאוד ושיבחו לא רק את הבית המהודר והנעים, אלא בעיקר את היחס האישי החם שקיבלו מכם, את נדיבותכם ואת המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר”.

בחנוכת הבית עצמה, נשאה מרון דברים מרגשים מהלב על המעבר הטרי לאחוזה: “לאחר עשרה ימים של הסתכלות והסתגלות דומה שהחלטתי הייתה נכונה”, אמרה. “ולא מדובר רק בהידור האלגנטי ובשפע העניין והפינוקים שהאחוזה מציעה לדייריה. פגשתי בה אנשים בני דורי שהרגשתי שיהיה לי טוב להמשיך את חיי בחברתם. רציתי לחיות בין אנשים שיש לי איתם זיכרונות משותפים, גם אם עדיין איני מכירה אותם אישית. אנשים שאת מיטב אונם השקיעו, כמוני, בהקמת המדינה ובעיצובה בראשית הדרך…. לאושרי התקבלתי כאן במאור פנים ובנכונות לעזור בכל דבר. וזאת לא רק מצד אנשי הצוות אלא גם מכל מי שנקרה בדרכי במעלית, בחדר האוכל או בהתעמלות ובחוג לברידג'”.

מידע נוסף אודות דיור מוגן אחוזות רובינשטיין

יצירת קשר

 • האחוזות*
  0
 • שם מלא*full name
  1
 • טלפון*full name
  2
 • אימייל*full name
  3
 • הערות*something more
  4
 • תקנון*you like
  קראתי את
  5
 • 6
 • 7
 • Email*a valid email address
  8