התקשרו: 3616*

 
תפריט-לחצו לפתיחה
 

כוח הקצב

חוג דראמס אלייב המתקיים באחוזת פולג הוא חגיגה ספורטיבית בעלת יתרונות פיזיים, מנטליים ובריאותיים
מאת קרן נוי, מנהלת מועדון הספורט באחוזת פולג

מוזיקה קצבית, כדורי ענק ואנשים שמחים שנעים לפי הקצב ומתופפים בהתלהבות. לא, זו אינה מסיבת טבע פרועה בלב היער; ברוכים הבאים לחוג דראמס אלייב באחוזת פולג. האווירה כאן ספורטיבית ופעלתנית אבל לא פחות מכך – של מסיבה: כל מתעמל אוחז בשני מקלות תופים ומתופף לפי הקצב, בהתאם להנחיות המדריכה – על הכדור שלו, על זה של שכנו או במקל על מקל. לעתים, כל הפעולות האלה נעשות ברצף, זו אחר זו.
חוג דראמס אלייב באחוזת פולג  חוג דראמס אלייב באחוזת פולג

מועדון הספורט של אחוזת פולג פועל על פי תפיסה כי ספורט צריך לעשות מתוך הנאה ועניין. אנשים שונים אוהבים סגנונות פעילות שונה, ובהתאם – המועדון מציע מגוון רב של שיעורים, שיטות אימון ומדריכים. כך, כל דייר יכול למצוא פעילויות המספקות לו עניין, אתגר, סיפוק והנאה.

מקובל לחשוב כי אדם מבוגר יירתע מפעילות נמרצת המלווה במוסיקה קצבית. אצלנו באחוזת פולג מוכח כי הנחה זו מוטעית: חוג דראמס אלייב, הפועל באחוזה מזה שנתיים, הוא אחד הפופולריים והאהובים על הדיירים.

“ההתלהבות וההתמדה של הדיירים לא מפסיקות להפתיע אותי”, אומרת יעל אפלבאום, המדריכה. “מה שמאוד משמח הוא שבשיעור משתתפים גם דיירים שלא לוקחים חלק בשיעורים אחרים. השיעור הזה מרגיש כמו מסיבה”.

הדיירת שולה תמיר מוסיפה: “על החוג הזה אני לא מוותרת. אני מרגישה שבזכות הדראמס אני חוזרת ליכולות שהיו לי פעם. החוג משפר לי את יכולת ההקשבה, הריכוז והקואורדינציה, ומקנה לי תחושות ביטחון, סיפוק עצמי ובעיקר הצלחה. והמורה נפלאה!”.

דראמס אלייב היא שיטת אימון חדשה יחסית, הפועלת בו-זמנית על מגוון מישורים – פיזיולוגיים, נפשיים וחברתיים. הדראמס מבוסס על איחוד משולש של תרפיות המוסיקה, הצליל והתנועה ותורם לשמחת חיים, גיבוש חברתי, תפקוד אופטימאלי, התפתחות וריפוי. הוא אף מסייע למבוגרים עם בעיות נוירולוגיות כגון אלצהיימר, פרקינסון ודמנציה.

השפעת הפעילות ניכרת בחיזוק הגוף, איזון והגברת הקואורדינציה, שריפת שומנים, שיפור ניכר בפיתוח המוח, חיזוק השרירים ושיפור הריכוז והזיכרון. הדיירת הינדה גרבובסקי, המשתתפת בחוג, מיטיבה לסכם: “הדראמס אלייב תורם לשחרור נפשי ופיזי!”.

מועדון הספורט של אחוזת פולג ממשיך להתעדכן כל העת, בהתאם לצרכים ולרצונות של הדיירים – ולשיטות החדשניות ביותר.

יצירת קשר

 • האחוזות*
  0
 • שם מלא*full name
  1
 • טלפון*full name
  2
 • אימייל*full name
  3
 • הערות*something more
  4
 • תקנון*you like
  קראתי את
  5
 • 6
 • 7
 • Email*a valid email address
  8