שירותים סיעודיים

סיעוד ודיור תומך - אחוזת פולגדיירי אחוזת פולג, המתקשים בפעולות היומיום ו/או הופכים לסיעודיים, יכולים לעבור אל האגף הטיפולי המתקדם של האחוזה (הנפרד מהדיור המוגן), ולקבל שירותים וטיפולים סיעודיים מלאים או חלקיים על פי תוכנית אישית – ללא נטל על הקרובים. 

סיעוד ודיור תומך – אגף PrivateCare:

טיפול סיעודי אישי בדירת מגורים פרטית באגף התומך באחוזה. התוכנית הטיפולית-סיעודית PrivateCare היא תחליף מתקדם ומודרני לאשפוז הסיעודי המקובל. התוכנית מיועדת לאלה המבקשים להוסיף ולקיים את עצמאותם ואת אורח חייהם הרגיל, גם כאשר גופם בוגד בהם וגם כאשר הם זקוקים לסיוע סיעודי. התוכנית מאפשרת לדייר לזכות בטיפול סיעודי איכותי בדירתו הפרטית שבאגף הטיפולי באחוזה, לפי רצונו וצרכיו ותוך שמירה קפדנית על פרטיותו ועצמאותו. כל דייר רשאי להעסיק מטפל המעניק לו טיפול אישי צמוד.

אגף החלמה: 

מחלקת החלמה אחוזת פולג - הטבה לחברי כלליתתקופת החלמה מניתוח או אשפוז עלולה להיות ממושכת, וקשה להתמודדות לך ולבני משפחתך. בדיוק לשם כך הקימו באחוזת פולג תוכנית החלמה ייחודית, המספקת שירותים סיעודיים ורפואיים ברמה הגבוהה ביותר. האגף מיועד לאנשים המעוניינים להחלים בנוחות המרבית ובתנאים הטובים ביותר לאחר ניתוח או אשפוז, או לתת למשפחה קצת זמן פנוי לעצמם כאשר אהובם בטיפולנו הסיעודי המסור.

אגפי הדיור התומך וההחלמה משרתים גם לקוחות שאינם דיירי הבית | ניתן להגיע לתקופת התנסות

לפרטים נוספים: 1-800-33-33-70