התקשרו: 3616*

 
תפריט-לחצו לפתיחה
 

החלמה באגף לטיפול אישי של אחוזת ראשונים

ניסיון, איכות ומסירות = שקט נפשי

עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה, האגף לטיפול אישי של אחוזת ראשונים נחשב לאחד מהמובילים בתחום בישראל. זאת, בשל שילוב בין ניסיון רב, צוות רפואי ופרא-רפואי מעולה והקפדה על מתן שירותים איכותיים לדיירי האגף – תוך שמירה קפדנית על פרטיותם, בריאותם וביטחונם.
באגף מחלקה סיעודית, מחלקת פרייבט-קייר ומחלקת תשושי נפש. בנוסף, האגף מספק שירותים מתקדמים לאלה הזקוקים להחלמה.

בכתבה הבאה נתמקד במרכיבים השונים של החלמה באגף לטיפול אישי:

למי מיועדת החלמהלאלה המעוניינים להחלים בנוחות המרבית ובתנאים הטובים ביותר מניתוח או אשפוז, וליהנות ממעטפת של שירותים מותאמים במיוחד תחת השגחה, פיקוח וטיפול צמודים. כך, בני המשפחה מקבלים זמן פנוי לעצמם, כשהמחלים זוכה לטיפול אישי ומסור.  רבים מגיעים להחלמה באגף עד למציאת מטפל, או כשהמטפל יוצא לחופשה . עם זאת, במידה ויש לדייר מטפל, הוא יכול להתגורר עמו באגף (זאת, על בסיס מקום פנוי ותוך שילוב טיפולי בין הצוות הרפואי למטפל האישי).

משך השהות למחלימים באגףהאגף מיועד לתקופות משתנות, קצרות או ממושכות, לפי הצורך. מינימום שהות: ששה ימים.

מטפלת ודייר באגף לטיפול אישי

מגורים: המגורים באגף הם בחדרי סטודיו מרווחים, הבנויים בסטנדרט הגבוה ביותר. ניתן להתגורר בחדר פרטי או שניים בחדר. ניתן גם להתגורר עם המטפל האישי. בכל החדרים מותקנים לחצני מצוקה – הזוכים למענה מידי וכן מטבחון מאובזר, טלוויזיה בכבלים, שירותים צמודים מרווחים ומזגן בוויסות אישי.

הצוות: באגף לטיפול אישי צוות רפואי ופרא-רפואי מנוסה ומסור הכולל פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, דיאטנית קלינית, קלינאית תקשורת, רופא, אחות ועובד סוציאלי.

טיפול מותאם אישית: לצד התוכנית המובנית, הצוות בונה יחדיו תכנית אישית מותאמת במיוחד לכל דייר ומלווה אותו לכל אורך תהליך ההחלמה.

פיזיותרפיה: דיירי האגף, ובהם המחלימים, זוכים לטיפולים פיזיותרפיים, אישיים או קבוצתיים, מידי מטפלים מנוסים ומעולים.

תזונה: התפריט באגף לטיפול אישי מגוון מאוד, כך שכל דייר יכול לבחור את המנות המתאימות לו ביותר מבחינה תזונתית.

ראשונים מדיקל סנטר”, הממוקם במתחם אחוזת ראשונים, במרחק לחיצה על כפתור המעלית, מספק שירותי רפואה לתושבי ראשון לציון וסביבתה. במרכז סניפים של מרבית קופות החולים בישראל, וכ-50 רופאים, המקבלים את מבוטחי מרבית קופות החולים, מבוטחי הביטוחים המשלימים וכן באופן פרטי. כך, במידה ויש צורך, דיירי האגף ו/או בני משפחותיהם יכולים לבקר אצל רופאים מומחים שונים בלי נסיעות ומאמצים מיותרים.

תחנת אמבולנסים (נטל”י) ממוקמת במתחם האחוזה.

משפחה אחת גדולה: באגף לטיפול אישי של אחוזת ראשונים מאמינים מאוד במעורבות של בני המשפחה בתהליך ההחלמה. ניתן לבקר בשטחים הציבוריים של האגף בשעות 10:00-14:00, 16:00-20:00.

תרבות ותעסוקה: בכל יום מתקיימות באגף לטיפול אישי שלל פעילויות תרבות, חברה וספורט ובהן ריפוי בעיסוק, פעילות מוסיקלית, הרצאות ועוד.

לפרטים נוספים על החלמה באגף לטיפול אישי ולתיאום ביקור צרו קשר:
03-9626211 או במייל: 
 vardabn@arubi.co.il

יצירת קשר

 • האחוזות*
  0
 • שם מלא*full name
  1
 • טלפון*full name
  2
 • אימייל*full name
  3
 • הערות*something more
  4
 • תקנון*you like
  קראתי את
  5
 • 6
 • 7
 • Email*a valid email address
  8