“אחוזות רובינשטיין” היא אחת מרשתות הדיור המוגן המובילות בישראל, ואנו מאמינים – הטובה שבהן.

כל אחת מארבע האחוזות שלנו – אחוזת ראשונים (בראשון לציון), אחוזת פולג (בקיבוץ תל יצחק), אחוזת צהלה (בשכונת צהלה החדשה בתל אביב) ואחוזת בית הכרם (בירושלים) – תוכננה בקפידה על מנת להעניק לכם את המגורים, הסביבה, הנוחות והביטחון הטובים ביותר.

השם “רובינשטיין” הוא ערובה לאיכות. אנו מחויבים לתחום הדיור המוגן.

דיור מוגן הוא עסק למקצוענים: חברת רובינשטיין נוסדה ב-1931 ופועלת בתחום הדיור המוגן כ-20 שנים.

הניסיון, הידע והחוסן הכלכלי שלנו מבטיחים לכם שקט נפשי, ביטחון, המשכיות ויציבות

דיור מוגן הוא גם שליחות: מרגע שהצטרפתם ל”אחוזות רובינשטיין” – אינכם לבד. אתם בבית. הפכתם לחברים בקהילת “אחוזות רובינשטיין” – קהילה חמה, תומכת ואוהבת. צוות האחוזות נמצא כאן למענכם – בכל זמן ובכל מצב. כל מה שחשוב לכם – חשוב לנו. איכות חייכם ושביעות רצונכם הם ההצלחה שלנו.

לאחוזות רובינשטיין יש חזון: להעניק לכם, בני 60+, את סביבת החיים המושלמת, המוגנת והבטוחה ביותר. ל”אחוזות רובינשטיין” ניסיון רב שנים בתחום הדיור המוגן. זה הבסיס המאפשר לנו להעניק לדיירים שלנו את הביטחון והשקט הנפשי הנחוצים כל כך, במיוחד בגיל מבוגר.

מגורים ברמה אחרת: כל אחת מארבע האחוזות מצטיינת בדירות מרווחות, הבנויות בסטנדרט גבוה במיוחד ובטעם משובח, כיאה לדיור מוגן יוקרתי. הדירות, בנות 2 חדרים מורחבים או 3 חדרים, מעוצבות ונעימות ובאותה מידה – גם נוחות ופרקטיות.

החיים מתחילים: “אחוזות רובינשטיין” מיועדות לאנשים שיודעים ליהנות מהחיים ולנצל כל רגע פנוי בפעילויות ספורט, תרבות וחברה. מחוץ לדירה מחכים לכם כל המתקנים והשירותים שהופכים את החיים לחופשה מתמשכת: מרכזי ספורט מתקדמים הכוללים בריכה מחוממת, חדרי כושר, ספא וחוגים מיוחדים לגוף ולנפש; שלל אירועים ופעילויות יומיים: הרצאות, חוגי יצירה, סרטים, טיולים, מסיבות ריקודים ומפגשים חברתיים; וגם: בית כנסת, ספרייה, שולחן ביליארד ועוד ועוד.