החיים בדיור מוגן

דיור מוגן – מחירים והשוואת מסלולים

“אחוזות רובינשטיין” מהווה את רשת הדיור המוגן הפרטית המובילה בישראל.

המומחיות שלנו בתחום הדיור המוגן מבוססת על ניסיון ואמינות, מחויבות ואיכות: חברת רובינשטיין נוסדה ב-1931 ופועלת בתחום הדיור המוגן קרוב ל-25 שנה.

מחויבותנו לספק לדיירנו את איכות החיים הגבוהה ביותר בכל האחוזות שלנו, מתבטאת בכל התחומים החשובים: מגורי יוקרה, סביבה מטופחת ובטוחה, מתקנים מודרניים, קהילות דיירים איתנות, צוות עובדים בעל ניסיון רב, ביטחון מירבי, שירותי בריאות מתקדמים, ואינספור פעילויות תרבות, ספורט וחברה המועברות על ידי מיטב אנשי המקצוע.

מסלולי התשלום לדיור מוגן, מחירי דיור מוגן
מסלולי התשלום לדיור מוגן באחוזות רובינשטיין

 

כמה עולה דיור מוגן?

אנו יודעים היטב כי המעבר לדיור מוגן הוא החלטה שמלווה בהתלבטויות ושאלות לא מעטות כגון: כמה עולה דיור מוגן? מהם מחירי הפיקדון והתשלום החודשי? האם ניתן לעבור אל דיור מוגן ללא פיקדון ומה המשמעות? ועוד.

לכן אנו מנסים לספק כמה שיותר מידע שעשוי להקל עליכם בתהליך.

אחוזות רובינשטיין מציעות מבחר מסלולים למעבר לדיור מוגן

נכון להיום (אוגוסט 2019), אחוזת ראשונים מציעה את מבחר המסלולים הגדול ביותר – חמישה מסלולים*. אחוזות אחרות מציעות מסלולים שונים (סוגי המסלולים משתנים מעת לעת)
במאמר הבא נסקור את המסלולים שמציעה אחוזת ראשונים.

דיור מוגן – מחירים

דיור מוגן – המסלול הקלאסי

במסלול זה נדרש תשלום פיקדון חד-פעמי, המופקד בעת הכניסה למגורים. גובה הפיקדון הינו בהתאם לגודל הדירה אליה נכנס הדייר למגורים, ולתוספות הקיימות בה. מסכום הפיקדון מתבצעת מדי שנה שחיקה, למשך מספר שנים מוגבל. בנוסף, הדייר משלם דמי אחזקה חודשיים בעבור מגוון השירותים הרחב שאותו הוא מקבל, המשתנים מיחיד לזוג, ותלויים בגודל הדירה בה יתגורר.

דיור מוגן – מסלול דמי כניסה

במסלול זה נדרשת הפקדת פיקדון נמוך יותר מהמסלול הקלאסי, אולם הפיקדון ישחק במלואו בתקופה בת 3 שנים. בנוסף, הדייר משלם דמי אחזקה חודשיים בעבור השירותים אותם הוא מקבל. דמי האחזקה משתנים מיחיד לזוג ותלויים בגודל הדירה בה יתגורר.

דיור מוגן – מסלול מחיר פיקדון מופחת

במסלול זה נדרש תשלום פיקדון חד-פעמי, המופקד בעת הכניסה למגורים. גובה הפיקדון הינו בהתאם לגודל הדירה אליה נכנס הדייר, ולתוספות הקיימות בה. במסלול זה קיימת גמישות בפיקדון, והדייר יכול להפחית מגובה הפיקדון הנדרש בהתאם ליכולתו הכלכלית, בתמורה להגדלת דמי האחזקה החודשיים. מסכום הפיקדון תתבצע מדי שנה שחיקה, במשך 12 שנה. דמי האחזקה החודשיים יכללו גם את התוספת בגין המרת הפיקדון.

דיור מוגן – מסלול ללא פיקדון

במסלול זה ישלם הדייר תשלום חודשי בלבד ללא פיקדון. נדרשת הפקדה בטוחה בגובה 12 חודשי אחזקה, שתוחזר במלואה בסיום ההסכם, צמוד למדד. התשלום החודשי במסלול זה גבוה מדמי האחזקה במסלול הקלאסי.

דיור מוגן – מסלול שנת ניסיון

במסלול זה ניתנת לדייר האפשרות למגורים ללא תשלום מלוא הפיקדון, בתמורה לתוספת סמלית לדמי האחזקה החודשיים. בתום 6 חודשים הדייר יפקיד פיקדון חד-פעמי. גובה הפיקדון הינו בהתאם לגודל הדירה אליה נכנס הדייר ולתוספות הקיימות בה. מסכום הפיקדון תתבצע מדי שנה שחיקה, במשך 12 שנה. עם הפקדת מלוא הפיקדון תופחת התוספת מדמי האחזקה החודשיים.

מחירים ומסלולים של כל אחוזה

לחצו על הטקסט על מנת לעבור לעמוד הרלוונטי:

 

אחוזת ראשונים בפרט ואחוזות רובינשטיין בכלל שומרות את הזכות לשנות את סוגי המסלולים או לבטלם בכל עת

 

כתבות מגזין נוספות שיעניינו אותך

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

מתעניינים באחת מאחוזות רובינשטיין?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
ניתן ליצור קשר גם בטלפון 076-599-2566


    בלחיצה על "שלח" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

    background Call us