ברוכים הבאים לאחוזת צהלה, דיור מוגן יוקרתי הממוקם בתל אביב, בשכונת צהלה החדשה שבצפון השקט של תל אביב. בית בו תוכלו ליהנות מהשלווה אך גם להיות קרובים למרכז השוקק של העיר ללא הפסקה. ובעיקר: להיות חלק מקהילה תוססת של אנשים אוהבי חיים ושוחרי תרבות. באחוזת צהלה תגורו בדירות איכותיות ומעוצבות, הנמצאות בבניין יוקרה מהודר, מוקפים בסביבה מטופחת ובשפע של פינוקים.

לתיאום ולפרטים: 1-800-217-217 או לחצו כאן

 

אחוזת צהלה - דיור מוגן ובית אבות סיעודי בתל אביב

אודות אחוזת צהלה

דיור מוגן בתל אביב – שקט, אבל קרוב: אחוזת צהלה ממוקמת בלב שכונה שקטה, נעימה ואיכותית בצפון תל אביב, אך באותה מידה גם קרובה אל המרכז השוקק של העיר – מה שמאפשר ליהנות מההיצע התרבותי האינסופי שהיא מציעה. במילים אחרות: כל מה שניתן לבקש מבית דיור מוגן בתל אביב.

דירות היוקרה שלנו: באחוזת צהלה דירות יפהפיות ומעוצבות בנות 2 חדרים מורחבים, 3 חדרים או פנטהאוסים, הכוללות מרפסות שמש ופינות עבודה.

עושים ספורט: כיאה לדיור מוגן יוקרתי – באחוזת צהלה עומד לרשותכם חדר כושר מצויד ומאובזר במכשירים חדישים, בריכת שחיה, סאונה וג’קוזי.

עריכת הסרטון: תמרה ממון

דיור מוגן בתל אביב

בין קהילה חמה לפרטיות מוחלטת: אחוזת  צהלה אינה עוד בית אבות בתל אביב ובמרכז, אלא דיור מוגן יוקרתי מבית רשת אחוזות רובינשטיין – רשת הדיור המוגן המובילה הפרטית המובילה בישראל. דיירי האחוזה -ביחד עם צוות העובדים המנוסה, המסור והאוהב – יודעים להפוך כל אירוע לסיבה למסיבה; לבלות יחד, לסייע זה לזה, להכיר חברים חדשים – אך גם ליהנות מפרטיות ככל שיבחרו.

דיור מוגן במרכז – אין רגע דל: הרצאות מרתקות, מסיבות ואירועים, חוגי אמנות ותרבות, טיולים ברחבי הארץ, מפגשים חבריים ועוד מבחר אדיר של פעילויות ואירועים. לפירוט האירועים והפעילויות, לחצו כאן

דיור מוגן במרכז – מסביב לשעון: באחוזה שמירה והשגחה רפואית במשך 24 שעות ביממה.

אנו מזמינים אתכם לבקר אצלנו – להכיר, לראות ולהתרשם!

טל’ 1-800-217-217 או לחצו כאן
אחוזת צהלה, דיור מוגן בתל אביב. רח’ סשה ארגוב 18, תל אביב.