רשת אחוזות רובינשטיין נמצאת בימים אלו בשלבים מתקדמים של הקמת אחוזת גבעתיים – מגדל הדיור המוגן הגבוה והחדשני ביותר בישראל, הנמצא בנקודת מפגש מרכזית בין תל אביב, גבעתיים ורמת גן.
זהו דיור מוגן חדשי שיאפשר לבני 70 פלוס להמשיך לנהל חיים עצמאיים במקום הכי תוסס בארץ, וליהנות גם ממוקדי בילוי ופנאי קרוב לבית, וגם מכל השירותים והיתרונות של רשת הדיור המוגן הפרטית המובילה בישראל.

 

אחוזת גבעתיים תתנשא על פני 40 קומות ותכלול כ-400 דירות במפרט בנייה יוקרתי, מתקדם ועשיר ביותר. בין הדירות יהיו דירות שניים וחצי ושלושה חדרים עם מרפסות המשקיפות על המטרופולין וכן פנטהאוזים עם מרפסות ענקיות.
האחוזה תציע לדייריה מגוון נרחב מאוד של פעילויות תרבות, ספורט ופנאי ברמה הגבוהה ביותר, ביניהן: חוגי יצירה, חוגי ספורט מגוונים, בריכה, חדר כושר, הופעות, הרצאות, טיולים, הצגות ועוד.

 

המצטרפים לאחוזת גבעתיים בשלבי השיווק הראשונים ייהנו ממחירים אטרקטיביים ואף יוכלו לבחון בתקופה זו את התאמתם למקום ולקהילה ולהחליט סופית אם יבחרו להתגורר באחוזה. האחוזה צפויה להיפתח למגורים במאי 2024. 

האחוזה מציעה גם מסלול "מגדל בעיר" – לאלו הרוצים לעבור להתגורר במגדל חדשני במרכז, אך עדיין אינם בשלים דיים למעבר לדיור מוגן. כך ייחסך מהם המעבר הכפול, והם יוכלו לגור בדירה באחוזה וליהנות מחלק משירותיה (כגון בריכה, חדר כושר, שירותי אבטחה וניקיון) אך לא לקחת חלק בפעילויות התרבות והפנאי של הדיור המוגן. בבוא העת יוכלו לעבור דיירים אלו למסלול הדיור המוגן המלא וליהנות מכל השירותים והפעילויות שהאחוזה מציעה.

מתענייניםבאחוזת גבעתיים ?

בלחיצה על "שלח" אני מאשר/ת כי קראתי את התקנון וכי הפרטים שמסרתי יכללו במאגר המידע של אחוזות רובינשטיין בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

אריאל שרון 12, גבעתיים טלפונים שימושיים
background Call us