ברוכים הבאים לאחוזת פולג: פנינה כפרית של דיור מוגן איכותי במיוחד באזור נתניה, הממוקמת בין נופי השרון הקסומים – בצמוד לקיבוץ תל-יצחק ולשמורת הטבע פולג. אחוזת פולג כוללת בתים צמודי-קרקע עם גינות פרטיות כמו גם דירות יוקרה המשקיפות לנוף כפרי נפלא, משטחי דשא מוריקים וגינות נוי מטופחות.

לתיאום ולפרטים: 09-8647000 או כאן.

אודות אחוזת פולג

שקט אבל קרוב: האחוזה נמצאת באזור נתניה, בצמוד לשמורת הטבע היפהפייה של נחל פולג, בלב פרדסי השרון – אבל גם במרחק נסיעה קצרצר ממתחם פולג (איקאה) השוקק, מחופי הזהב של נתניה ומתחנת הרכבת לתל אביב.

דיור מוגן באזור נתניה – אין רגע דל: הרצאות, סרטים, מסיבות, חוגים, ספורט, טיולים ועוד מבחר פעילויות ואירועים.

בקצב הקאנטרי: באחוזת פולג מרכז ספורט ובריאות מתקדם הכולל קאנטרי, חדר כושר מאובזר, בריכה מקורה חצי-אולימפית, “מרכז מעגלים לרפואה ביו-מכנית ומשלימה” ושפע של פעילויות ספורט נוספות.

דיור מוגן בשרון – מסביב לשעון: באחוזה שמירה והשגחה רפואית במשך 24 שעות ביממה.

הטוסקנה של הדיור המוגן: אחוזת פולג אינה עוד בית אבות בשרון אלא בית דיור מוגן יוקרתי, מושקע ומטופח, בעל מסורת מפוארת, התחדשות תמידית והשקעה בלתי פוסקת בדיירים.

בואו להתארח אצלנו: אנו יודעים כי ההחלטה לעבור לדיור מוגן אינה תמיד קלה, ולכן אנו מציעים לכם להתארח באחוזה – כדי להכיר, לראות ולהתרשם. במסגרת זאת נעמיד לרשותכם, למשך מספר ימים, דירה מאובזרת ומפנקת שבה תגורו, תספגו את האווירה המיוחדת, הכפרית והקסומה של דיור מוגן בשרון, תכירו חברים חדשים ותקבלו טעימה אמיתית מהחיים כאן.
רבים שעשו כך לא רצו לעזוב.

התקשרו: 
09-8647000 או כאן.